قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لزوم کاهش آلودگی ناشی از سوزاندن مواد خام نفتی در پتروشیمی ایلام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لزوم کاهش آلودگی ناشی از سوزاندن مواد خام نفتی در پتروشیمی ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم کاهش آلودگی ناشی از سوزاندن مواد خام نفتی در پتروشیمی ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، غلامرضا ابدالی ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا با موضوع پایداری جوی و آلودگی شرکت پتروشیمی ایلام در محل فرمانداری شهرستان چوار اظهار کرد: پتروشیمی ایلام در اسرع وقت نسبت به کاهش آلودگی ناشی از سوزاندن مواد خام نفتی اقدام کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام بیان کرد: با توجه به ایجاد آلودگی شدید هوای ناشی از سوزاندن مواد نفتی و گازی، شرکت پتروشیمی باید در اسرع وقت نسبت به توقف فلرینگ و کاهش آلودگی اقدام کند.

ابدالی گفت: با اعلام شرایط پایداری هوا از سوی اداره کل هواشناسی استان در طی چند روز گذشته و ایجاد آلودگی شدید هوا توسط شرکت پتروشیمی، بیم آن می‌رفت که ادامه روند کنونی، سلامت ساکنان شهرستان چوار را با خطر مواجه کند.

وی افزود: به همین منظور جلسه کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای استان در محل فرمانداری شهرستان چوار برای بررسی راهکارهای کاهش آلودگی و خطرات احتمالی با حضور اعضای کارگروه و مدیران شرکت پتروشیمی برگزار می‌شود.

ابدالی ادامه داد: شرکت پتروشیمی ایلام باید ملزم به رعایت استانداردهای زیست محیطی در حوزه‌های آب، پساب، هوا، خاک و پسماند باشد تا سلامت ساکنان منطقه حفظ شود در غیر این صورت با هرگونه آلودگی که حیات مردم را با خطر مواجه سازد به سرعت برخورد قانونی خواهد شد.

مسئولان پتروشیمی ایلام نیز در این جلسه اعلام کردند دود ناشی از سوختن گاز اتیلن پتروشیمی مقطعی است و به تدریج کاهش می‌یابد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلزوم کاهش آلودگی ناشی از سوزاندن مواد خام نفتی در پتروشیمی ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.