قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استفاده از خرد گروهی از ویژگی‌های بخش تعاون است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لزوم مراقبت از نیروی انسانی در برابر آسیب های اجتماعی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم مراقبت از نیروی انسانی در برابر آسیب های اجتماعی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اکبر بهنامجو صبح سه شنبه که به صورت مجازی در کنگره ملی سلامت خانواده شرکت کرده بود از برگزاری کنگره ملی سلامت خانواده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نیز به صورت مجازی قدردانی کرد و اظهار کرد: نیروی انسانی یکی از سرمایه‌های اصلی به حساب می‌آید که به این سرمایه عظیم انسانی افتخار می‌کنیم.

وی از نیروی انسانی استان به عنوان نیروی انسانی متعهد، پرکار و دلسوز یاد کرد و گفت: باید توجه داشته باشیم تا بر اثر آسیب‌های اجتماعی این مزینت بزرگ را از دست ندهیم.

استاندار اردبیل خاطرنشان کرد: باید به جایگاه و نقش خطیر خانواده در جامعه اهمیت زیادی داده شود تا این خانواده در برابر تمام تهدیدات اجتماعی مستحکم باشد و با هر لغزش و اختلافی از هم نپاشد تا کودکان و نیروی انسانی سالم را پرورش دهد.

بهنامجو آموزش خانواده را یکی از اصلی ترین راه برای حفظ نعمت سلامتی در بخش‌های مختلف دانست و افزود: در این راستا نقش جامعه، والدین، حاکمیت، آموزش و پرورش و نقش مثبت و منفی شبکه‌های مجازی حتماً باید در برنامه‌ها لحاظ شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا با برگزاری چنین کنگره‌های پرمحتوا بتوانیم جامعه‌ای سالم که نشأت گرفته از خانواده سالم است را شاهد باشیم چرا که افراد موفق از همین خانواده‌ها به جامعه وارد می‌شود.

استاندار اردبیل به بحث کنترل ویروس کرونا هم اشاره کرد و گفت: نقش خانواده‌ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی اعضای خانواده در کنترل این بیماری بسزایی دارد که خانواده‌ها می‌بایست برای حفظ سلامتی خود کودکان خود را مدام آموزش دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلزوم مراقبت از نیروی انسانی در برابر آسیب های اجتماعی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.