قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعطیلی و نیمه فعال بودن ۴۰ درصد واحدهای تولیدی استان ایلام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لزوم رعایت اصول بهداشتی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم رعایت اصول بهداشتی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی صبح امروز یکشنبه در حاشیه ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استانداران سراسر کشور از اعمال محدودیت‌ها در مناطق قرمز کرونا خبر داد و افزود: طبق مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، هر شهرستانی که به وضعیت قرمز می‌رسد ستاد استانی می‌تواند برای محدودیت یک هفته‌ای به وزیران بهداشت و کشور پیشنهاد بدهد تا در نهایت با تصویب رئیس جمهور به مرحله اجرا گذاشته شود.

وی افزود: همچنین از ۱۵ تیر ماه، زدن ماسک در تمام محل‌های تجمع الزامی می‌شود.

استاندار ایلام از دیگر تصمیمات ستاد ملی کرونا گفت و تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد کرونا، از فردا اضافه اجاره بها نسبت به سال قبل نباید در تهران بیشتر از ۲۵ درصد، در کلان شهرها بیشتر از ۲۰ و در بقیه شهرها بیشتر از ۱۵ درصد باشد.

وی با اشاره به این مطلب که در شرایط فعلی راهی جز مدیریت کرونا نداریم، گفت: برای مقابله با کرونا همه باید اصول بهداشتی را رعایت کنیم و فعلاً راه دومی هم در کار نیست.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا با تاکید بر این مطلب که در شرایط پیش رو همه باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بهم کمک کنیم، اضافه کرد: در روند مقابله با بیماری کرونا، باید مراقب سالمندان و افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند، باشیم.

وی با هشدار این مهم که خطر ابتلا به کرونا در کمین شهروندان است، گفت: حضور در تجمعات، گردهمایی‌ها، مراسمات جشن و عزا به صورت گروهی، عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های اجتماعی و محل کار، عدم استفاده از ماسک و … حرکت در جهت ابتلا به بیماری کرونا محسوب می‌شود.لزوم رعایت اصول بهداشتی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.