قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همه دستگاه های اجرایی ایلام برای حفظ جنگل ها و مراتع بسیج شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لزوم حفظ ارتباط مستمر مسئولان ایلام با مردم برای حل مشکلات – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم حفظ ارتباط مستمر مسئولان ایلام با مردم برای حل مشکلات – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام صبح امروز دوشنبه ۱۰ شهریور ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ در سامانه سامد حضور یافت و به خواسته‌ها و مطالبات مردمی پاسخ داد.

استاندار ایلام در حاشیه این برنامه مردمی با تاکید بر حفظ ارتباط مستمر مسئولان با مردم برای پیگیری مسائل و مشکلات آنان در این شرایط سخت، گفت: ارتباط با مردم در هر شرایطی مهمترین اولویت هر مسئولی است و در این شرایط که بحث بیماری کرونا هست ارتباط مردم با مسئولان از طریق سامانه سامد یک فرصت مغتنم است که همه بایست از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به این موضوع که قبلاً بصورت ماهیانه جهت ارتباط با مردم در سامانه سامد حضور یافته است، اضافه کرد: درگذشته هر هفته یک مدیر در سامانه سامد حضور می‌یافت و پاسخگوی سئوالات مردم می‌شد اما امروز به خاطر بحث کرونا هر روز دو نفر از مدیران استانی و البته خود من هم بصورت مستمر و ماهیانه در این سامانه حضور می‌یابیم و ضمن ارتباط با مردم پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان هستیم.

استاندار ایلام اغلب مشکلات مردم را در تماس‌های تلفنی و مشکلات معیشتی و تامین جهیزیه و اشتغال مسائل عمرانی و برخی مسائل از جمله مناطق جنگی و مناطق محروم دانست و بی‌ام کرد: برای رفع مشکلات مختلف مردم در برخی حوزه‌ها باید با مسئولان ملی مذاکره می‌شد که همزمان در تماس تلفنی درخواست‌های مردمی با این عزیزان در میان گذاشته شد و پیگیری‌های لازم برای حل مشکل در این خصوص انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص مسائل عمرانی از جمله آسفالت کوچه‌ها و معابر و مشکلات عمرانی شهرها و مناطق مختلف استان نیز با مسئولان استانی مربوطه تماس تلفنی برقرار و برای رفع این مشکلات دستورات لازم داده شد.

وی افزود: مدیران نباید در این شرایط ارتباط خود را با مردم قطع کنند و در این رابطه باید با هماهنگی با دفتر بازرسی در سامانه سامد حضور یابند و پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند.

گفتنی است در این ارتباط مردمی، استاندار ایلام موفق شد ظرف ۲ ساعت با بیش از ۳۵ نفر از شهروندان ارتباط برقرار کند و پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلزوم حفظ ارتباط مستمر مسئولان ایلام با مردم برای حل مشکلات – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.