قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لزوم توجه به بهبود سطح کیفی آموزش در مدارس زیر ۵ دانش‌آموز مرکزی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لزوم توجه به بهبود سطح کیفی آموزش در مدارس زیر ۵ دانش‌آموز مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم توجه به بهبود سطح کیفی آموزش در مدارس زیر ۵ دانش‌آموز مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بهروز اکرمی روز دوشنبه در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: در این جلسه درباره راهکار اجرایی تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی ادامه داد: اگر تا پیش از انعقاد این تفاهم نامه در بخش‌هایی با مشکلاتی مواجه بودیم باید با عملیاتی شدن این تفاهم نامه باید در راستای کاهش مشکلات تلاش کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: هدف از انعقاد این تفاهم نامه ایجاد ظرفیت در امر آموزش و تعلیم و تربیت است.

اکرمی عنوان کرد: بر اساس این تفاهم نامه باید از ظرفیت شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر استان در راستای بهبود کیفیت آموزش و پرورش استفاده شود که در این راستا مباحث و تصمیم‌های اجرایی لازم اتخاذ و احکام اعضای مربوطه نیز امضا شد و امیدواریم با ورود قانونمند شوراها ارتقا کیفیت آموزشی را شاهد باشیم.

وی به دستور کار دوم این نشست مبنی بر مدارس کمتر از ۵ دانش آموز در استان، بیان کرد: ۱۱۴ مدرسه با جمعیت دانش آموزی کمتر از ۵ نفر در استان مرکزی وجود دارد که در این راستا به منظور تکمیل پوشش تحصیلی شورای آموزش و پرورش شهرستان‌ها با مسئولیت فرمانداران برای حل این مساله ورود پیدا کنند و راهکار لازم را در نظر بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: در مناطق حاشیه نشین از معلمین داوطلب که تمایل دارند در زمینه کنکور به طور رایگان فعالیت کنند، استفاده شود تا میزان ورودی‌های به دانشگاه افزایش پیدا کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلزوم توجه به بهبود سطح کیفی آموزش در مدارس زیر ۵ دانش‌آموز مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.