قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

لزوم تشدید گشت‌های مشترک تنظیم بازار در پیشوا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم تشدید گشت‌های مشترک تنظیم بازار در پیشوا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، حسین عباسی ظهر یکشنبه در جلسه مشترک ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان پیشوا که با حضور کردستانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و با تمهیدات ستاد تنظیم بازار شهرستان، اقلام ضروری از جمله برنج، قند، شکر، مرغ و خرما به میزان کافی تأمین شده و در بازار توزیع می‌شود.

عباسی افزود: لازم است نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان، فعالانه و گسترده انجام شود تا کمبودی در زمینه کالاهای اساسی احساس نشود و نان با کیفیت به دست مردم برسد.

وی بیان داشت: در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی در حوزه تأمین نان، باید بلافاصله از طریق دستگاه‌های مرتبط پیگیری و رفع شود و هیچ نانوایی نباید مشکل داشته باشد و مردم نباید با تعطیلی نانوایی‌ها مواجه شوند.

فرماندار پیشوا عنوان داشت: مدیریت بازار به شکلی صورت بگیرد که کسبه و اصناف با احساس مسئولیت اجتماعی در همه بخش‌ها و عرصه‌ها ورود و همراهی کنند که تاکنون نیز همین‌گونه بوده است.

عباسی افزود: گشت‌های مشترک و نظارت مستمر بر بازار کمک می‌کند تا مردم با آرامش خاطر بیشتری به امور معنوی خود در ماه مبارک رمضان بپردازند و مدیران همواره باید به دنبال خدمتگزاری و پاسخ‌گویی به مطالبات مردم باشند که نتیجه آن، افزایش اعتماد عمومی و حضور حداکثری مردم در صحنه‌های سیاسی اجتماعی به ویژه انتخابات است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلزوم تشدید گشت‌های مشترک تنظیم بازار در پیشوا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.