قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای توسعه ایلام - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای توسعه ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای توسعه ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد نوذری ظهر دوشنبه در نشست گفتگوی بخش خصوصی و دولت اظهار کرد: خدمت به مردم بافرهنگ ایلام یک افتخار بزرگ برای هر مسئولی است.

وی گفت: در شرایط امروز کشور به عنوان یک تکلیف شرعی همه وظیفه داریم تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گیریم.

سرپرست استانداری ایلام راه خدمتگزاری به مردم را حرکت در مسیر وحدت و همدلی عنوان کرد و اضافه کرد: استان ایلام یکی از استان‌های مهم و با ظرفیت‌های خدادادی بسیار است که همواره در کشور مورد توجه بوده و ما در این فرصت پیش رو بایست از تمام امکانات و امکان‌های موجود برای شکوفایی ایلام عزیز استفاده کنیم.

وی افزود: با اطلاع از چالش‌ها، مسائل و مشکلات و ظرفیت‌ها و اعتبارات، فضای کشور و تحریم‌ها و کرونا برای خدمت به مردم و توسعه استان عزمی راسخ و اهتمام جدی داریم.

نوذری با اشاره به انتصاب سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار جدید خوزستان، گفت: تلاش‌های شبانه روزی سلیمانی دشتکی در راستای عمران آبادانی استان بی بدیل است و در مسئولیت جدید برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

وی در ادامه گفت: در ایلام ما نیز تمام تلاش خود را برای توسعه استان به کار خواهیم بست، البته در این مسیر به کمک مردم و همکاری مسئولان نیاز داریم و اینجا دست یاری به سمت آنان دراز می‌کنم.

نوذری، سال پایانی دولت را نیازمند اهتمام جدی و پای کار بودن مسئولان خواند و گفت: خیال اینکه سال پایانی دولت است و این باعث کم رمقی مدیران شود اشتباه است بلکه ما تا آخرین لحظه بایستی با تمام توان در راه خدمت گذاری به مردم تلاش کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای توسعه ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.