قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لبخند رضایت دانش آموز یتیم مهرانی از اقدام فرمانده انتظامی استان ایلام

لبخند رضایت دانش آموز یتیم مهرانی از اقدام فرمانده انتظامی استان ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لبخند رضایت دانش آموز یتیم مهرانی از اقدام فرمانده انتظامی استان ایلام

 به گزارش برنااز ایلام، پس از با خبر شدن سرهنگ “دلاور القاصی مهر” فرمانده انتظامی استان ایلام مبنی بر اینکه یک دختر دانش آموز یتیم دبیرستانی در شهرستان مهران فاقد تمکن مالی برای خرید گوشی هوشمند است بلافاصله دستور رسیدگی به این موضوع را صادر کرد.

سرهنگ “دلاور القاصی مهر” فرمانده انتظامی استان ایلام در حاشیه تحویل این هدیه به دانش آموز یتیم مهرانی به خبرنگار ما گفت: کار نیک و خداپسندانه بزرگ و کوچک نمی شناسد و هرکدام از ما می‌توانیم با کمک های خود، دل یک مستمند و یا یتیم را شاد کنیم.

وی گفت: کمک کردن به محرومان  در هر حال یک کار پسندیده است اما وقتی که این کمک به  یتیمی که سرپرست خود را از دست داده و از نعمت پدر محروم است انجام شود، شادابی و طراوت خاصی می بخشد و اثر آن در زندگی به خوبی لمس می شود .

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: وقتی که این خبر را شنیدم که یک دانش‌آموز یتیم مهرانی برای استفاده از آموزشهای مجازی فاقد گوشی هوشمند است و به علت شرایط مالی نمی‌تواند خریداری و از آن استفاده کند احساس کردم که این فرزند، فرزند خودم است و آرام و قرار نداشتم.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: پس از صحت موضوع ، یکدستگاه گوشی هوشمند تهیه و در اختیار این دانش آموزی یتیم شهرستان مهران قرار گرفت.

وی گفت: پس از حضور این دانش‌آموز در ستاد فرماندهی انتظامی استان ایلام و تحویل گوشی هوشمند ،وقتی  لبخند رضایت و شادمانی را در چهره ایشان دیدم، دلم آرام گرفت و خدا را شکر کردم که توانستم کمکی هر چند کوچک در حق این یتیم داشته باشم.

سرهنگ القاصی مهر تصریح کرد: از همه هم استانیهای عزیز به خصوص کسانی که دارای تمکن مالی هستند تقاضامندم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین کمک به همنوعان،و شناسایی محرومان جامعه با همکاری نهادهای حمایتی،از نیازمندان استان حمایت کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان گفت: امیدوارم با همکاری مردم عزیز استان  و کمک به محرومان شاهد نیازمند در جامعه نباشیم.

 

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلبخند رضایت دانش آموز یتیم مهرانی از اقدام فرمانده انتظامی استان ایلامنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.