قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لایروبی رودخانه های گلستان به ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لایروبی ۵۰۰ کیلومتر از رودخانه های گلستان از ابتدای سیل ۹۸ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لایروبی ۵۰۰ کیلومتر از رودخانه های گلستان از ابتدای سیل ۹۸ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، سید محسن حسینی اظهار کرد: لایروبی یکی از ۸ عملیات مهندسی رودخانه است که شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای حفظ و حراست از رودخانه های استان مجاز به انجام آن بوده و عملیات لایروبی بیشتر برای سیل‌های با دوره بازگشت کوتاه موثر است.

وی با اشاره به اینکه قبل از سیل سال ۹۸ سالانه حدود ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه های استان لایروبی می‌شد، افزود: در حین دو ماه سیل حدود ۱۰۰ کیلومتر از رودخانه های استان لایروبی شد. مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ادامه داد: از ابتدای خرداد پارسال تا انتهای آذر ۹۸ نیز با استفاده از سایر موافقت نامه ها، پیمانکاران خیر و مشارکت همدلانه سپاه و ارتش ۲۰۰ کیلومتر عملیات لایروبی در استان انجام شد.

وی در ادامه بیان کرد: از اواخر پاییز ۹۸ با تخصیص اعتبارات مرتبط با سیل ۴۰ میلیارد تومان به ساماندهی رودخانه ها اختصاص داده شد که با توجه به اینکه این اعتبارات در قالب اسناد و اوراق بود و شامل تنزیل می‌شد برنامه ریزی برای لایروبی حدود ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه ها با این اعتبارات انجام شد.

به گفته حسینی تاکنون بیش از ۱۸۰ کیلومتر لایروبی انجام شده است و باقی مانده تا پایان شهریور به پایان می رسد و مجموع لایروبی انجام شده در رودخانه‌های استان از ابتدای سال ۹۸ تا انتهای شهریور ۹۹ حدود ۵۰۰ کیلومتر می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلایروبی ۵۰۰ کیلومتر از رودخانه های گلستان از ابتدای سیل ۹۸ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.