خانه | سایر استان ها | تهران | لازمه حفظ امنیت و اقتدار کشور مبارزه با اسرائیل غاصب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
لزوم ورود مسئولان به میدان جهاد اقتصادی و باور به ظرفیت های داخلی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لازمه حفظ امنیت و اقتدار کشور مبارزه با اسرائیل غاصب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز حجت الاسلام سید محسن محمودی در مطالبی تحت عنوان «پیام جمعه» ضمن تبریک به مناسبت عید سعید فطر اظهار داشت: به دلیل لزوم توجه به مسائل بهداشتی نماز عید در مساجد برگزار می‌شود و با توجه به اینکه همه علاقه مند به حضور در برگزاری نماز عید فطر هستند شرایط ایجاب می‌کند که در مساجد آن هم با رعایت اصول بهداشتی نماز عید اقامه شود.

محمودی با اشاره به مسئله پرداخت زکات گفت: باید به مسئله پرداخت زکات فطره توجه کرد و تا قبل از عید فطریه خود و کسانی که نان خور محسوب می‌شوند پرداخت و یا کنار گذاشته شود که میزان آن نیز ۳ کیلو گندم، برنج و حداقل برای هر نفر ۱۰ هزار تومان فطریه که معادل ۳ کیلوگرم گندم است تعیین شده است.

امام جمعه موقت ورامین در ادامه بیان داشت: سوم خرداد روز بزرگ فتح خرمشهر است که یاد آن حماسه بزر گ را گرامی می‌داریم، فتح خرمشهر معادله جنگ را بر هم زد و صدام را نا امید ساخت، به تعبیر امام راحل «خرمشهر را خدا آزاد کرد» انشااله قدس را هم خدا آزاد خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه فلسطین از آن فلسطینیان است افزود: چه مسلمان و چه غیر مسلمان باید سرنوشت خودشان را خود تعیین کنند و در این زمینه رهبری بارها فرمودند یک انتخابات برگزار شود و هرچه مردم فلسطین انتخاب کردند همان شود، ولی جنایتکاران غاصب اجازه نقشه کشیدن به مردم مظلوم فلسطین را نمی‌دهند حتی فریاد یهودی‌های غیر صهیونیست بلند شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه برخی می‌گویند فلسطین به ما مربوط نیست عنوان داشت: پاسخ این است که در فلسطین هزینه نمی‌کنیم بلکه سرمایه گذاری می‌کنیم چرا که لازمه حفظ امنیت ما مبارزه با اسرائیل است و اگر اسرائیل زمین گیر نشود ملت‌های مسلمان و کشور ایران روی آسایش را نخواهد دید.

محمودی گفت: همانگونه که می‌دانیم مبارزه با داعش در بیرون مرزها را ملت ما دیدند و با صراحت اعلام می‌کنیم تا نابودی رژیم غاصب اسرائیل از پای نمی‌نشینیم و به مبارزه خود ادامه خواهیم داد.

امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: امیدواریم مجلس آینده بتواند قدم‌های موثرتری را برای خدمت به انقلاب و مردم بردارد اما وظیفه می دانم که از زحمات نماینده پیشین ورامین بابت خدمات صورت گرفته تشکر و قدردانی کنم.


لازمه حفظ امنیت و اقتدار کشور مبارزه با اسرائیل غاصب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۳:۵۶:۱۵

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.