قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

قیمت طلای جهانی کاهش یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


قیمت طلای جهانی کاهش یافت

blank

به گزارش ایبِنا به نقل از بلومبرگ، به دنبال تغییرات دلار و سود اوراق، طلا افت کرد، سرمایه گذاران آخرین دیدگاه ها در مورد موضع فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی و خطرات تورمی را ارزیابی می کنند.

گزارش جلسه ۱۶-۱۷ مارس فدرال رزرو که روز چهارشنبه منتشر شد، نشان داد که مقامات درلزوم پیشروی بیشتر در بهبود قبل از تعدیل برنامه خرید گسترده اوراق قرضه، متحد هستند. آنها خاطرنشان کردند که هر جهش تورمی موقت ا. ست. بازرگانان به دنبال نظرات بیشتر رئیس جروم پاول هستند که قرار است روز پنجشنبه در هیئتی درباره اقتصاد جهانی شرکت کند.

به گفته یک متخصص؛ ما انتظار داریم که فدرال رزرو حتی در صورت افزایش تورم درزمانی بیشتر، سازگار باقی بماند. نکته کلیدی در مورد طلا این است که چه سطحی از تورم مناسب است و چه تاثیری بر سود واقعی آن دارد.

با خوش بینی ها به بهبود اقتصاد جهانی و در نتیجه افزایش سود اوراق قرضه، جذابیت این فلز گرانبها کاهش داشت ، شمش هم بدون کسب سود بیش از ۸ درصد در سال جاری کاهش یافته است. منابع موجود در صندوق های معاملاتی در بورس، که یکی از ارکان اصلی رسیدن قیمت طلا به رکورد سال ۲۰۲۰ هستند، روند نزولی خود را ادامه می دهند و این نشان دهنده کاهش علاقه سرمایه گذاران است.

صبح روز چهارشنبه در سنگاپور هر اونس طلای اسپات با افت ۰.۳ درصد در ۱۷۳۷.۰۲ دلار ثابت شد. نقره و پالادیوم افت کردند، در حالی که پلاتین تغییر کمی داشت. شاخص دلار در بلومبرگ پس از افزایش ۰.۲ درصدی روز چهارشنبه ثابت بود.قیمت طلای جهانی کاهش یافتنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.