قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

قیام امام حسین (ع) جامعه اسلامی را از انحراف نجات داد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


قیام امام حسین (ع) جامعه اسلامی را از انحراف نجات داد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مولوی نظیر احمد سلامی پیش از ظهر امروز در هفتمین همایش «قیام امام حسین (ع) از دیدگاه اهل سنت» که در سالن اجتماعات نهاد رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: امام حسین (ع) برای جلوگیری از خروج حکومت اسلامی از مسیر اصلی و انحرافاتی که در حکومت به وجود آمده بود، قیام کرد.

این عالم اهل سنت افزود: اگر این قیام نبود انحرافات و فسادهایی که در حکومت ایجاد شده بود مشروعیت پیدا می‌کرد.

وی تصریح کرد: در حقیقت تفاوت عمده‌ای بین حکومت‌های قبل از یزید و حکومت یزید بوجود آمده بود و خدا پرستی جای خود را به مادیات و فضایلی داده بود که از کرامت انسان به دور بود.

مولوی سلامی بیان کرد: توجه به نیازهای مردم، خداجویی، عدالت و حفظ بیت المال در حکومت یزید کنار گذاشته شده بود و خودکامگی، تبعیض و ارزش‌های بد اخلاقی در این حکومت موج می‌زد.

وی با اشاره به اینکه از جمله فضائل اخلاقی امام حسین (ع)، روح پاک و معنویت آن حضرت بود، گفت: ایشان لحظه‌ای از یاد خدا غافل نمی‌شد و بخش اعظم اوقاتش را به عبادت پروردگار و ذکر دعا و قرائت قرآن می‌گذراند.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با گذشت ۱۴۰۰ سال هنوز هم پیام امام حسین (ع) جهانی و آرمان‌هایش زنده است و همگان به عنوان الگو از مکتب امام حسین (ع) بهره برداری می‌کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزقیام امام حسین (ع) جامعه اسلامی را از انحراف نجات داد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.