قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
قطعات مورد صنایع نفت و گاز در استان بوشهر تامین می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

قطعات مورد صنایع نفت و گاز در استان بوشهر تامین می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


قطعات مورد صنایع نفت و گاز در استان بوشهر تامین می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالکریم گراوند پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح یک پروژه توسط رئیس جمهور در عسلویه اظهار داشت: اجرای این طرح‌ها نقش مهمی در زمینه تولید و اشتغال دارد و باید شاهد گسترش این طرح‌ها باشیم.

وی با اشاره به اینکه این طرح نیازهای صنایع نفت و گاز را تأمین می‌کند اضافه کرد: چنین طرح‌های دانش‌بنیانی می‌تواند نقش مهمی در تأمین نیازهای صنایع و خودکفایی در داخل داشته باشد.

استاندار بوشهر افزود: با چنین طرح‌هایی می‌توانیم تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم و نیازهای پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی را در داخل و توسط متخصصان توانمند کشورمان تأمین کنیم.

وی با اشاره به اینکه تأمین نیازهای صنعت نفت و گاز و پتروشیمی در داخل پارس جنوبی اهمیت بالایی دارد، تصریح کرد: این نیازها هم‌اکنون در داخل مجموعه پارس جنوبی تأمین می‌شود.

در راستای افتتاح پروژه‌های جهش تولید، تحت عنوان پنجشنبه‌های افتتاح، به دستور رئیس جمهور در ارتباط زنده تصویری با حضور گراوند استاندار و شماری از مسئولان استان بوشهر، یک شرکت در تأمین قطعات و تجهیزات صنایع وابسته به نفت در شهرستان عسلویه به بهره‌برداری رسید.

این شرکت در شهرستان عسلویه در منطقه انرژی اقتصادی پارس با سرمایه گذاری ۹۰۰ میلیارد ریال راه‌اندازی شده است.

این شرکت در راستای ساخت تجهیزات، قطعات و ماشین آلات، کمپرسور و توربواِکسپندر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزقطعات مورد صنایع نفت و گاز در استان بوشهر تامین می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.