قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

قدس از آنِ همه یکتاپرستان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


قدس از آنِ همه یکتاپرستان است

blank
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری اقطاع نیوز به نقل از ستاد خبری دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف، شیخ احمد بدر الدین حسون مفتی اهل سنت سوریه، در این کنگره با اشاره به تاریخ سرزمین شام و توجه پیامبران و وقایعی که در این سرزمین گذشته است گفت: در آن زمان شام، شامل فلسطین، لبنان، اردن، دمشق و همه این سرزمین‌ها بود که یک کشور و یک ملت بودند که رسالت و دین واحدی داشتند.
 
این مفتی اهل سنت شام را مرکزیت ادیان الهی برشمرد و تصریح کرد: حضرت ابراهیم، موسی و عیسی در این منطقه معارف خود را منتقل کردند و مردم فارس و عراق، این پیام صلح را تا دیوار چین رساندند.
 
وی به سعی رومیان، تاتارها و مغول‌ها در خاموش کردن نور الهی شام اشاره کرد و اظهار داشت: با این همه حملات متعدد، پرچم اسلام باز در این منطقه برافراشته شد و علمای اسلام از این منطقه پیام محبت و برادری را به جهان ارسال کردند.
 
شیخ حسون از جعل تاریخ به وسیله افرادی از سراسر دنیا انتقاد و تصریح کرد: این‌ها دین را به عنوان امانت الهی، مخدوش کردند و گفتند که سرزمین فلسطین برای قومی خاص است؛ باید اهالی مسلمان، مسیحی و یهودی آن اخراج، ملت آن کوچانده، کودکانشان کشته، مساجد ویران و کلیساها سوزانده شوند؛ همه این‌ها به نام سلیمان و یعقوب از پیامبران خدا، انجام شد.
 
این مفتی اهل سنت جعل تاریخ را مسأله‌ای دردناک توصیف کرد و اظهار داشت: هنگامی که خداوند متعال از پیامبرانی مانند نوح، ابراهیم، موسی، عیسی و محمد صحبت کرد، این امت‌ها را امتی واحده نامید؛ و گفت «من پروردگار شما هستم، پسر مرا عبادت کنید.
 
وی ادامه داد: بله ما یک امت هستیم که در همه دنیا یکپارچه‌ایم. همه ما حاملان نور رسالت الهی هستیم؛ پس اگر کسی ادعا کند که یهودی است و این اقدامات از اوست راهی جز راه و فرمایش خداوند متعال را پیموده است.
 
شیخ حسون بر امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای درود فرستاد و گفت: امام خمینی مسأله قدس را زنده کرد و امام خامنه‌ای که در همه لحظات از ما حمایت می‌کند، از سوریه حمایت می‌کند تا راه تهران و عراق و مکه برای دشمنان هموار نشود.
 
این مفتی اهل سنت ابراز داشت: شهدایی مانند سردار سلیمانی بر ما منت دارند و امیدوارم سپاه قدس زنده باشد تا روزی که قدس را آزاد کند. هرچند دشمنان این پیروزی را نشدنی می‌دانند، اما این پیروزی، نزدیک است.
 
انتهای پیام/
 
 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزقدس از آنِ همه یکتاپرستان استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.