قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
قدرشناس خدمات نیروهای خدوم شهرداری در مبارزه با کرونا هستیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

قدرشناس خدمات نیروهای خدوم شهرداری در مبارزه با کرونا هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، الهام فخاری عضو شورای شهر تهران طی نطقی در صحن شورای شهر در ارتباط با خدمات ارائه شده توسط شهرداری تهران در ایام بیماری کرونا گفت: همواره نیروهای درگیر با بحرانها تلاش فراوانی می کنند اما خدمات بی دریغ بسیاری از آنها کمتر مشاهده می شود.

عضو شورای شهر گفت: تلاش کرده‌ام از فرصت نطق در صحن شورا برای بیان اموری که در کارهای شهری کمتر دیده می شود، استفاده کنم. ماه هاست در ارتباط با مدیریت بحران و مسئله همه گیری بیماری کوید ۱۹ سخن گفته می شود. به درستی و به جا از نیروهای میدانی درگیر با این بیماری تقدیر می شود. جامعه ایران نیز همواره قدرشناس زحمات خدمت رسانان است.

فخاری افزود: امروز در نطق و صحن علنی شورای شهر تهران به خدمات بخشی از نیروهای شهری اشاره می کنم که بر اساس ماهیت فعالیت خود اقداماتشان کمتر دیده می شوند. دبیرخانه های اداری از جمله این ارکان هستند. صحن شورا به واسطه دوربین ها هموار قابل رصد و مشاهده است اما در فرآیند کار شورا شمار قابل توجهی از کارکنان و چند صد نفر در حال فعالیت هستند که در دوربین‌ها ثبت نمی‌شوند.

باید در ماجرای مدیریت بحران کوید ۱۹ از نیروهای پشتیبان و سنگربان از جمله دبیرخانه‌ها، نیروهای روابط عمومی ها که پشت دوربین هستند و صحنه ها را ثبت و در ارتباط با این بیماری اطلاع رساندند و همچنین به ویژه نیروهای پشتیبان شهرداری تهران یادکنم.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورا تاکیدکرد: شاید جامعه در جریان نباشد که آتشنشانان که در این مدت به آنها خدماتی رساندند و نیروهای شرکت شهر سالم برای سلامت مردم تلاش کردند و حوزه های اجتماعی شهرداری برای تامین امنیت اجتماعی آنها در همه گیری بیماری کوید ۱۹ کوشید، در همین شرایط پشتیبانی و تدارکات و سالم سازی فرآیندها در شهرداری توسط اداره کل پشتیبانی شهرداری صورت گرفته است. از باب قدرشناسی و یادکرد از افرادی که خدمات آنها به ندرت دیده می شود و فردی از آنها نام نمی‌برد، باید به این بخش از خدمت شهری اشاره کرد به ویژه اینکه مسئولیت تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و موادگندزدایی و کنترل بهداشت پیرامونی به اداره کل پشتیبانی سپرده شده است. تهیه اقلام و مواد بهداشتی، انجام خدمات بهداشتی و گندزدایی محیطی و پایش فضاها در این مدت بر عهده این حوزه بود.
الهام فخاری تاکیدکرد: این اقدامات با چالش هایی روبرو بوده که شاید در هیاهو و حجم اخبار متنوع مشاهده نشده اما از باب قدر شناسی باید از این خدمات یاد کرد به خصوص در اسفند سال گذشته که بازار به علت تقاضای زیاد دچار شوک شد و در این فضا تامین مواد لازم دچار مشکل بود اما با وجود کمبود اقلام بهداشتی حوزه پشتیبانی شهرداری تلاش کرد مواد لازم را تهیه کند، کلیه شهرداری را پوشش دهد و اقلام مورد نیاز را برای خدمت رسانی کارکنان شهرداری فراهم کند.

عضو شورای شهر تهران تاکیدکرد: همواره نیروهای درگیر با بحران ها تلاش فراوانی می کنند اما خدمات بی دریغ آنها کمتر قابل مشاهده است و این نیروها در نهادی مانند شهرداری تهران که سازمان‌ها و شرکت های مختلف و مناطق ۲۲ گانه و ۱۲۲ ناحیه را زیر پوشش خود دارد، از دشواری برخوردار است. تامین چنین نیازهایی و انجام چنین خدماتی قطعا نیازمند بهبود سیستم های خدمات رسانی است و انتظار این است که مدیریت امور پشتیبانی شهرداری تهران با استحکام بیشتر و با طرح های موثرتر ضمن ایجاد سیستمی پویا در این حوزه خدمات ارائه شده را به صرفه تر کرده و نیروهای اجرایی خود را کارآمد ترکند و تفاوت بین کار درستی که در مجموعه شهری انجام می شود را با قدرت بیشتری به نمایش گذارد.
رئیس شورای اسلامی استان تهران در ارتباط با اقدامات صورت گرفته در امور پشتیبانی گفت: این اقدامات شامل پایش و ضدعفونی ساختمان، دوره های توجیهی آموزشی و تامین اقلام بهداشتی برای پرسنل شهرداری است.

الهام فخاری در پایان تاکید: این نوع خدمات با زحمات کارکنان، کارگری و کارمندی شهرداری تهران در اداره کل پشتیبانی در شهر قابل مشاهده است و اگر شهرداری ها به مردم خدماتی ارائه می دهند با تکیه بر انجام کار درست در حوزه پشتیبانی است و نیروهای خدمات شهری در این مدت باوجود خطرها، بدون تعطیلی وظایف خود را انجام داده اند و به‌درستی باید از ۵ همکار جان باخته در مسیر ارائه خدمات به شهروندان که به علت بیماری کوید۱۹ فوت شده اند، یادکرد. آقایان ایرج بابایی، علی یونسی، رضا سادین، رجبعلی بخشنده، اکبر اردلانی از کارکنان شهرداری تهران از بخش پشتیبانی بودند که در این ایام و در فرآیند خدمت رسانی دچار بیماری شده و جان باختند. از خدمات تمامی نیروها به خصوص خدمات نیروهای پشتیبانی که در این مدت زحمات زیادی را کشیدند سپاسگزاریم و امیدوارم همچون جامعه که قدرشناس است و تفاوت بین خدمت رساندن و کوتاهی را درک می کند، از خدمات مجموعه شهری به درستی سپاسگزاری کنیم و تفاوت قائل باشیم.

قدرشناس خدمات نیروهای خدوم شهرداری در مبارزه با کرونا هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۴:۳۰:۰۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.