قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استفاده از سرمایه های خرد با شرکت های تعاونی امکان پذیر است

قانون کار فعلی یک قانون حداقلی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


قانون کار فعلی یک قانون حداقلی است

به گزارش اقطاع نیوز یزد، به مناسبت ۲۹ آبان و روز تصویب قانون کار طالبی استاندار یزد و عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خانه کارگر استان یزد حضور یافتند.

عمادتشکری سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران به عنوان یکی از بدنه های اصلی انقلاب اسلامی ما محسوب می شوند و در مسیر تحقق پیروزی انقلاب نقش اساسی ایفا نمودند گفت: پس از پیروزی انقلاب انتظار به حق کارگران که همان تصویب قانون برای این جامعه زحمت کش بود در سال ۱۳۶۹ محقق شد.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت قانون کار بر کسی پوشیده نیست خاطرنشان کرد: از سال ۱۳۲۵ که اولین قانون کار در کشورمان به تصویب رسیده تاکنون شاهد فراز و فرودهایی در این مسیر بوده ایم که همگی موید اهمیت و جایگاه قانون کار در نظام کارآفرینی و اشتغال  را دارد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه قانون کار فعلی یک قانون حداقلی است تصریح کرد: تصویب قانون کار در سال ۶۹ یک دستاورد بود که ضرورت دارد با ثابت شدن اقتصادی و … برنامه ریزی برای ارتقاء قانون کار در جهت توسعه و رشد کشور داشته باشیم تا برسد.

تشکری اضافه نمود: بنا به فرمود مقام معظم رهبری در بحث عدالت اجتماعی عقب هستیم و یکی از گروه هایی که نیاز دارد در این بحث به آن توجه شود قشر زحمتکش کارگر است.

وی با بیان اینکه وضعیت کرونا ضرورت توجه به اقشار جامعه و معیشت کارگران را بیش از پیش مهم کرده است گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مقام عالی وزارت تاکید ویژه ای بر معیشت کارگران در این دوران داشته و دارند و قدم های خوبی نیز برداشته شده، همانند همسان سازی حقوق بازنشستگان در چهار صندوق بازنشستگی کشور امیدواریم به یمن این روز وزارت خانه بتواند در مسیر وظایفی که دارد بتواند برنامه های خود را محقق سازد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزقانون کار فعلی یک قانون حداقلی استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.