قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مسافر حامل مواد مخدر شیشه در دام پلیس قزوین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

قاتل مرد سیرجانی به دام افتاد/دستگیری زن قاتل پس از ۶ ماه فرار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


قاتل مرد سیرجانی به دام افتاد/دستگیری زن قاتل پس از ۶ ماه فرار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: در دیماه سال گذشته زنی ۲۴ ساله در شهرستان سیرجان استان کرمان همسر ۳۵ ساله خود را به دلیل اختلافات خانوادگی مسموم و به قتل می‌رساند.

وی افزود: این زن، پس از قتل همسر خود با همکاری مردی ۳۲ ساله جسد همسرش را به بیابان‌های حومه شهر سیرجان انداخته و با کمک این فرد از طریق مرزهای شرقی به کشور پاکستان متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان ادامه داد: متهم پس از مدتی اقامت در کشور پاکستان مجدداً با مشخصاتی جعلی از طریق مرزهای آبی وارد کشور شده و در شهرستان کنارک مخفی می‌شود.

سرهنگ ملاشاهی گفت: در نهایت چند روز قبل با دریافت گزارشی از پلیس آگاهی استان کرمان مبنی بر اختفا این زن قاتل در شهرستان کنارک موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران دایره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی کنارک با یک سری تحقیقات گسترده میدانی محل اختفا متهم را در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی با کمک مأموران نسوان روز گذشته او را پس از ۶ ماه فرار دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان کرمان معرفی شد.قاتل مرد سیرجانی به دام افتاد/دستگیری زن قاتل پس از ۶ ماه فرار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.