قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی متناسب با نیاز استان نیرو تربیت کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی متناسب با نیاز استان نیرو تربیت کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محمد علی شجاعی ظهر پنج شنبه در جلسه بررسی روند اجرایی تفاهم نامه امضایی خراسان شمالی با معاونت علمی ریاست جمهوری که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، از سفر معاون وزیر کار و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به استان خبر داد و اظهار کرد: به زودی معاون وزیر کار در استان حضور خواهد یافت اما قبل از این سفر باید اقدامات این سازمان مورد آسیب شناسی قرار گیرد.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت آموزش و تأمین نیروی ماهر انسانی استان توسط فنی و حرفه‌ای گفت: با نیازسنجی آموزشی و تفکیک برش شهرستانی، متوجه خواهیم شد که خروجی دوره‌های آموزشی افراد متقاضی چه بوده است زیرا ملاک ما ورود افراد آموزش دیده به بازار کار است.

وی مبادله نیروی کار ماهر به کشورهای اطراف را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید بر مبنای همین نیازسنجی آموزشی بتوانیم نیروهای ماهر بیشتری را اعزام کنیم.

شجاعی خطاب به سازمان فنی و حرفه‌ای خواستار آموزش‌های متناسب با نیاز استان شد و بیان کرد: نباید صنایع بزرگ و متوسط ما به دنبال نیروی کار ماهر از سایر استان‌ها باشند بلکه باید این نیرو از استان تأمین شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفنی و حرفه‌ای خراسان شمالی متناسب با نیاز استان نیرو تربیت کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.