قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

فعالیت ۵۰ جهادگر البرزی در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت ۵۰ جهادگر البرزی در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

مهران طیران در گفت‌وگو با اقطاع نیوز در تشریح اقدامات بسیج سازندگی البرز اظهار کرد: از زمانی که زلزله سی‌سخت اتفاق افتاد، سپاه فعالیت‌های زیادی را در راستای بازسازی منطقه انجام داد.

وی بیان کرد: سه گروه جهادی از استان البرز مشغول خدمت‌رسانی در منطقه زلزله‌زده سی سخت بودند و طی دو مرحله محموله‌های مورد نیاز را ارسال کرده است.

رئیس بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه حضور سپاه از تمام استان‌ها در سی‌سخت مؤثر واقع شده، تصریح کرد: به همین منظور بخش عمده‌ای از آواربرداری انجام شده و زمینه برای ساخت خانه‌هایی که نیازمند مرمت یا بازسازی کامل‌اند مساعد شده است.

وی با بیان اینکه در زمینه مرمت و بازسازی اعلام آمادگی کردیم، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، سپاه امام حسن مجتبی استان البرز برای ساخت ۵ واحد مسکونی در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت اعلام آمادگی کرده است.

قرارگاه مرکزی به سرپرستی سپاه کهگیلویه و بویر احمر تشکیل می‌شود

طیران با بیان اینکه به‌زودی قرارگاه مرکزی به سرپرستی سپاه کهگیلویه و بویر احمر تشکیل خواهد شد، گفت: سایر استان‌ها در خصوص وجوهات نقدی مورد نیاز پروژه‌ها، تأمین مصالح مورد نیاز و تأمین نیروی تخصصی کمک‌رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه سپاه استان البرز در هر سه زمینه اعلام آمادگی دارد، اظهار کرد: در بازدید میدانی که از مناطق داشتیم مردم از مجموعه سپاه و اقداماتی که تا الان انجام شده رضایت داشتند.

رئیس بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه بسیج و سپاه به عنوان یک پیکره واحد هستند، تصریح کرد: سردار ربیعی، به مردم قول داده بازسازی انجام و به فضل خدا این شهر زیباتر از قبل خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه و کوهستانی بودن، اقدامات باید در نیمه اول سال انجام شود، چراکه در نیمه دوم سال اجرای پروژه‌های عمرانی دشوار است.

۳ گروه جهادی از البرز در منطقه زلزله‌زده سی سخت مستقر هستند

طیران با بیان اینکه سه گروه جهادی از استان البرز در منطقه زلزله‌زده سی سخت مستقر شدند، خاطرنشان کرد: این گروه‌های جهادی در تأمین اقلام مورد نیاز استان‌ها، پخت غذای گرم فعالیت داشتند و گروه جهادی خادم الشهدا آواربرداری منطقه را انجام دادند.

وی گفت: با توجه به انجام آواربرداری و شرایط کرونایی گروه‌های جهادی استان البرز به صورت خودجوش عمل نمی‌کنند و برای حضور گروه‌های جهادی، تابع درخواست بسیج سازندگی و قرارگاه مرکزی استان کهگیلویه و بویر احمد هستیم.

رئیس بسیج سازندگی استان البرز ادامه داد: با توجه به اینکه کار آواربرداری صورت گرفته، اگر مقرر شد فعالیت داشته باشیم فقط در قالب جهادگران تخصصی به منطقه اعزام می‌شوند.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی استان البرز با کمک خیرین اصناف و مردم دو محموله مورد نیاز به منطقه زلزله‌زده سی سخت اعزام و ۵۰ نفر از جهادگران خدمات لازم را ارائه دادند.

طیران با بیان اینکه وضعیت در سی سخت مطلوب است و مردم رضایتمندی دارند، متذکر شد: بخشی از هزینه را باید بنیاد مسکن و شهرسازی به صورت وام بلاعوض، تسهیلات کم‌بهره و رایگان تأمین کند و سپاه با اقدامات مهندسی بخش اعظم کار انجام داده و زمینه برای بازسازی منطقه در حال آمادگی است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت ۵۰ جهادگر البرزی در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.