قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فعالیت ۲۰۸۴ انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان بوشهر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت ۲۰۸۴ انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان بوشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت ۲۰۸۴ انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان بوشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بهرام مغدانی صبح شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در پایان هر سال تحصیلی، بر اساس شاخص‌های وزارتی، عملکرد انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی بابیان اینکه از ۱۳۷ انجمن نمونه اولیا و مربیان مدارس استان در سه سطح شهرستان، منطقه، استانی و کشوری تجلیل می‌شود اضافه کرد: ارزیابی انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس با رویکرد کارایی و اثربخشی داوطلبانه آن‌ها در انجام فعالیت‌های آموزشی و تربیتی مدارس صورت می‌گیرد.

مغدانی با اشاره به اینکه بر اساس این شاخص‌ها، انجمن‌هایی که حداقل ۲۷۰ امتیاز از ۳۰۰ امتیاز ممکن را کسب کنند، حائز شرایط تجلیل هستند، افزود: از ۵ در صد انجمن‌ها در سطح شهرستان / منطقه، ۳ درصد در سطح استان و ۲ درصد در سطح کشوری قدردانی می‌شوند.

وی ادامه داد: ۸۴ انجمن اولیا و مربیان با عضویت ۷۵۶ نفر، ۵۲ انجمن اولیا و مربیان با عضویت ۴۶۸ نفر و ۳۷ انجمن اولیا و مربیان با عضویت ۳۱۳ نفر به ترتیب در ۳ سطح شهرستان / منطقه، استانی و کشوری امتیازات لازم را کسب کرده‌اند.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان بوشهر مشارکت اولیا را در اداره مدرسه مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: انجمن‌های اولیا و مربیان نماد عینی این مشارکت هستند تا با همکاری مدرسه و خانواده‌ها، خدمات شایسته‌ای به دانش‌آموزان ارائه شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت ۲۰۸۴ انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان بوشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.