قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

فعالیت نقاهتگاه ها در زنجان تقویت شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت نقاهتگاه ها در زنجان تقویت شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، فتح الله حقیقی صبح پنجشنبه در جلسه ستاد کرونا در محل استانداری زنجان، به شهادت دو محیط بان زنجانی اشاره کرد و گفت: این دو محیط بان به علت نادانی دو مجرم در راستای حفاظت و حراست از محیط زیست شهید شدند.

وی با بیان اینکه قبل از عید نوروز کرونا در استان به خوبی کنترل شده بود، اظهار کرد: سفرهای نوروزی به ترکیه، مشهد، البرز و تهران باعث شد تا دوباره کرونا در استان روند صعودی به خود بگیرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه رفتن به ترکیه چیزی جز اشتباه نیست، گفت: افرادی از روی خودخواهی ترکیه را انتخاب و این امر باعث شد تعداد زیادی از مردم گرفتار شوند که باید دستگاه قضایی با این افراد برخورد کند.

حقیقی بر لزوم تقویت نقاهتگاهها در استان تاکید کرد و ابراز داشت: بیمارستانهای امام علی(ع) نیروی انتظامی، ارتش، بهمن، امام حسین(ع) و امید ابهر در ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی با علوم پزشکی استان زنجان همکاری لازم را داشته باشند.

وی ابراز داشت: هر گونه رفتار مردم در خصوص کرونا بسیار مهم و موثر است و باید همه مردم بدانند که کرونا همچنان است.

استاندار زنجان با بیان اینکه تردد در استان ۱۲۰ درصد رشد داشته است، گفت: سفرهای نوروزی عامل مهم افزایش بیماران کرونایی در استان بود.

حقیقی افزود: باید با افراد پی سی ار مثبت به جد و قاطعانه برخورد شود و در این راستا دستگاه قضایی مدیریت لازم را داشته باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت نقاهتگاه ها در زنجان تقویت شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.