قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آسمان گیلان تا دوشنبه بارانی است/ بارش برف در مناطق کوهستانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر ادامه دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر ادامه دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پیام مساعدی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت سامانه ناپایدار جوی در برخی نقاط عمدتاً مناطق شمالی و مرکزی استان تا اواخر وقت امروز است.

وی اضافه کرد: بنابراین طی این مدت وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش تندباد پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: از امروز با خروج تدریجی سامانه بارشی، وزش بادهای شمال غربی از شمال استان آغاز می‌شود و با تداوم وزش آن تا روز سه‌شنبه ضمن کاهش دمای هوا، دریا نیز متلاطم خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برای ساعات آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد، طی ساعاتی بارش باران گاهی رگبار باران و رعدوبرق، به تدریج کاهش ابر و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی بیان کرد: جهت وزش باد امروز غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۸ گاهی بیش از ۴۴ کیلومتر در ساعت و فردا شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۲ تا ۳۸ و بر روی دریا و در سواحل گاهی ۴۶ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت ارتفاع موج دریا بین ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی ۱۸۰ سانتیمتر و از امشب در فاصله از ساحل ۱۲۰ تا ۲۱۰ سانتیمتر خواهد بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر ادامه دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.