قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افت دما در زنجان/ارتفاعات سفید پوش شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت سامانه بارشی جدید در اصفهان از بعداز ظهر امروز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت سامانه بارشی جدید در اصفهان از بعداز ظهر امروز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با اقطاع نیوز در خصوص بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار بارشی بر روی استان اصفهان طی امروز و فردا است.

وی افزود: بر این اساس طی این مدت در اکثر مناطق وضعیت جوی نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید، بارش باران و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف، مه آلودگی و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه اوج فعالیت این سامانه بارشی از بعد از ظهر شنبه تا اوایل روز یکشنبه به ویژه در مناطق غرب و جنوب استان خواهد بود، اضافه کرد: آب‌گرفتگی معابر عمومی و اختلال در معابر شهری دور از انتظار نیست.

دما تغییر نمی‌کند

وی در خصوص وضعیت دمایی در استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده نیز گفت: میانگین دما در این بازه زمانی تغییر محسوسی را نخواهد داشت.

هنرمند اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت آینده بیشینه و کمینه دمای هوای شهر اصفهان بین ۱۴ و چهار درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

وی با بیان اینکه فرودگاه اصفهان با دمای هوای صفر درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین نقطه استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده پیش‌بینی می‌شود، ادامه داد: همچنین چوپانان با دمای هوای ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین نقطه استان پیش بینی شده است.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان در خصوص بارش‌های ۲۴ ساعت اخیر نیز ابراز داشت: فریدونشهر با ۳.۵ میلیمتر بارش بیشترین بارش را در این بازه زمانی داشته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت سامانه بارشی جدید در اصفهان از بعداز ظهر امروز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.