قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فعالیت در عرصه رسانه نوعی امر به معروف و نهی از منکر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت در عرصه رسانه نوعی امر به معروف و نهی از منکر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت در عرصه رسانه نوعی امر به معروف و نهی از منکر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، در آستانه روز خبرنگار، فاطمه محمد بیگی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه با حضور در دفتر اقطاع نیوز از فعالان این رسانه تقدیر و تشکر کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در این نشست اظهار داشت: رسانه‌های گروهی در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در عصر کنونی نقش بی بدیلی دارند و بدون آنها نمی‌توان مردم را در جریان فعالیت‌های خدمتگزاران نظام قرار داد.

وی بیان کرد: رسانه‌ها می‌توانند به تشخیص سره از ناسره به مردم کمک کرده و با انعکاس مشکلات و مطالبات عمومی به مسئولان را پاسخگو کنند.

محمد بیگی تصریح کرد: می‌توان اذعان کرد که فعالیت شما به نوعی امر به معروف و نهی از منکر است و این شغل سخت و زیان آور در شفاف سازی فعالیت مسئولان و مدیران نیز تأثیرگذار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: به عنوان نماینده افکار عمومی از شما انتظار می‌رود مانند چشم و گوش و زبان مردم باشید و با شناسایی و طرح مشکلات به حل آنها کمک کنید.

پیگیری حمایت از رسانه‌ها هستیم

وی در ادامه با اشاره به مشکلات خبرنگاران در دوران کرونا اظهار داشت: جامعه رسانه‌ای و خبرنگاری هم مانند بسیاری از مشاغل دچار آسیب و مشکلات جدی شد که وظیفه داریم برای جبران بخشی از این آسیب‌ها اقدام کنیم که در این راستا با بانک‌های عامل و استاندار نیز گفتگوهایی صورت گرفته است.

blank

محمد بیگی اضافه کرد: باید رسانه‌های فعال که در دوران کرونا نیز فعالیت خود را متوقف نکردند اما از نظر مالی و معیشتی دچار بحران شدند شناسایی کرده و برای حل آنها اقدام کنیم.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی از اقطاع نیوز به عنوان رسانه‌ای تأثیرگذار و ارزشی در استان یاد کرد و از فعالیت خبرنگاران آن تجلیل کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت در عرصه رسانه نوعی امر به معروف و نهی از منکر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.