قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فعالیت بانک های ۴ شهرستان کردستان با نصف کارکنان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت بانک های ۴ شهرستان کردستان با نصف کارکنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت بانک های ۴ شهرستان کردستان با نصف کارکنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از دبیرخانه هماهنگی بانک‌های کردستان، علی اشرف یوسفی‌قیاسی اظهار کرد: طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها به منظور کاهش شیوع بیماری کرونا از امروز اجرا می‌شود و در این مدت نیز بانک‌ها با تعیین شرایط مشخصی فعالیت خواهند کرد.

وی افرود: شبکه بانکی کردستان در شهرهای سنندج، مریوان، قروه و کامیاران که دارای وضعیت قرمز ناشی از شیوع ویروس کرونا هستند با حضور حداقل ۵۰ درصد کارکنان فعالیت خواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های کردستان خاطرنشان کرد: در سایر شهرهای استان نیز که در وضعیت نارنجی هستند شبکه بانکی با حضور حداقل دو سوم کارکنان دایر و خدمات ارائه می‌کند.

یوسفی‌قیاسی با اشاره به اینکه بانک‌ها یکی از مستعدترین اماکن برای شیوع بیماری هستند، گفت: بانک‌ها بخاطر نقش حیاتی که در اقتصاد دارند، امکان تعطیلی آنها وجود ندارد لذا از مردم استان تقاضا می‌شود برای انجام امور بانکی خود از سامانه‌های غیرحضوری و آنلاین استفاده کرده و از حضور غیرضروری در شعب پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: از شهروندانی که بنا بر ضرورت به شعب مراجعه می‌کنند درخواست داریم ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، خودکار شخصی به همراه داشته و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت بانک های ۴ شهرستان کردستان با نصف کارکنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.