قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فعالیت امداد هوایی از هفته آینده در خراسان شمالی آغاز می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت امداد هوایی از هفته آینده در خراسان شمالی آغاز می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت امداد هوایی از هفته آینده در خراسان شمالی آغاز می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، «محمد سرور» در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار کرد: بالگرد امداد هوایی این استان به‌عنوان آخرین مرکز کشور طی هفته در خراسان شمالی مستقر شود.

رئیس اورژانس هوایی تصریح کرد: خدمات ارائه شده از سوی اورژانس هوایی به‌روز، پیچیده و خاص است و نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمت مطلوب به جامعه هدف است.

وی در ادامه به خدمت‌رسانی به ۶۰۰ هزار نفر در حوادث ترافیکی اشاره کرد و گفت: بر اساس آمارها ۵۰ درصد مأموریت‌های اورژانس‌های هوایی مربوط به حوادث ترافیکی بوده و پس‌ازآن سکته‌های قلبی، مغزی و همچنین رسیدگی به مادران باردار در رده‌های بعدی فراوانی خدمات اورژانس هوایی قرار دارند.

محمد سرور با تأکید بر لزوم ایجاد پدهای نشست و برخاست بالگرد در نقاط حادثه‌خیز خراسان شمالی گفت: نقاط پرخطر و حادثه‌خیر جاده‌ای، تفرج‌گاه‌ها و اماکن مذهبی از جمله محل‌های موردنیاز فرود امداد هوایی است.

وی در ادامه افزود: با توجه هزینه‌های مالی سنگین جهت ارائه خدمات اورژانس هوایی، این اقدام در موارد خاص و تقاضاهای مهم انجام می‌پذیرد.

رئیس اورژانس هوایی با اشاره به ۲۲ هزار مأموریت هوایی گفت: بیش از ۳۲ هزار بیمار با شرایط بحرانی توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت امداد هوایی از هفته آینده در خراسان شمالی آغاز می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.