قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۰۲ طرح عمرانی طی هفته دولت در شهرستان ری به بهره‌برداری می‌رسد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی محور برنامه‌های شهرری قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی محور برنامه‌های شهرری قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین توکلی کجانی عصر پنج شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر تقویت حوزه‌های قرآنی در شهرستان ری اظهار داشت: موضوع اُنس با قرآن یکی از اولویت‌هایی است که در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری پیگیری و در دستور کار قرار دارد.

توکلی کجانی گفت: شهرستان ری با وجود حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع)، بقاع متبرکه و اساتید برجسته قرآنی ظرفیت‌های فراوانی در حوزه‌های دینی و قرآنی دارد که با استفاده از این ظرفیت‌ها می‌توان عنوان شهر قرآنی را برای این شهرستان به دست آورد.

وی افزود: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص قرار گرفتن مهدکودک‌ها زیر نظر آموزش و پرورش، می‌توان زمینه تحقق سیاست‌های قرآنی را با هدف گذاری مناسب در سطح مهدکودک‌ها فراهم کرد.

فرماندار ویژه شهرستان ری عنوان داشت: مساجد از مهمترین مکان‌های ترویج امور قرآنی است که با توجه به شرایط کنونی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توان از ظرفیت مساجد برای محافل انس با قرآن استفاده کرد و متولیان امر فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی را تقویت و محور برنامه‌ها و مراسم‌ها قرار دهند.

معاون استاندار تهران بیان داشت: با توجه به روند کاهش شیوع بیماری کرونا، رعایت تمامی دستورالعمل‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و پروتکل‌های بهداشتی در برنامه‌ها و مراسم پیش رو ضروری و حائز اهمیت است تا روند کاهش ابتلاء به این بیماری تا بازگشت شرایط عادی استمرار داشته باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفعالیت‌های قرآنی و فرهنگی محور برنامه‌های شهرری قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.