قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فضای حقیقی و مجازی باید رنگ و بوی دفاع مقدس به خود بگیرند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فضای حقیقی و مجازی باید رنگ و بوی دفاع مقدس به خود بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فضای حقیقی و مجازی باید رنگ و بوی دفاع مقدس به خود بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش مهر، بهروز اکرمی در نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی با موضوع گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس اظهار کرد: ملت ایران برای همیشه مدیون رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان است و امروز ما به عنوان وارثان خون شهدا باید دین خود را در قبال این عزیزان به خوبی ادا کنیم.

وی افزود: امروز وظیفه اطلاع رسانی و فعالیت صحیح در حوزه دفاع مقدس و شهدا بر عهده ماست و باید به خوبی این رسالت مهم را انجام دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: با توجه به گستردگی و اهمیت دفاع مقدس علاوه بر فضای حقیقی، فضای مجازی هم باید رنگ و بوی دفاع مقدس را به خود بگیرد و در این راستا باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم.

روش‌ها و ابتکارات رسانه‌ای نقش به سزایی در حوزه اطلاع رسانی دارند

اکرمی با تاکید بر استفاده از مشورت اصحاب رسانه گفت: در اطلاع رسانی‌ها نیاز است از نظرات خود اصحاب رسانه که متخصص این امر هستند به خوبی استفاده شود چراکه اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم از روش‌ها و ابتکارات خوبی می‌توانند استفاده کنند.

وی افزود: مطبوعات نقش به سزایی در حوزه اطلاع رسانی مردمی دارند و می‌بینیم که برخی از افراد جامعه هنوز روزنامه‌های قدیمی را به طور مستمر مطالعه می‌کند و لذا نباید از مطبوعات و روزنامه‌ها غافل بود.

در اطلاع رسانی کنگره شهدای استان کار ارزشمند و قابل تقدیری انجام شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در خصوص تشکیل یک تیم تخصصی در حوزه اطلاع رسانی دفاع مقدس بیان کرد: می‌توان از تجربیات ارزشمندی که برای اطلاع رسانی کنگره شهدای استان اتفاق افتاد استفاده کرد چون یک کار ارزشمند و قابل تقدیر شکل گرفت و هنوز ادامه دارد.

اکرمی تصریح کرد: اطلاع رسانی در حوزه دفاع مقدس باید متناسب با اقشار و آحاد جامعه باشد و همه اقشار و گروه‌ها با سلایق مختلف باید در این اطلاع رسانی دیده شوند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اطلاع رسانی دفاع مقدس مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، گفت: همه باید ظرفیت‌های خود را پای کار بیاورند و با ارزیابی نهایی دستگاه‌های برتر و کم کار مشخص خواهند شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تاکید بر اثرگذاری محصولات هنری ادامه داد: نیاز است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فعال‌تر از گذشته در زمینه تولیدات هنری با محتوای دفاع مقدس ورود کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفضای حقیقی و مجازی باید رنگ و بوی دفاع مقدس به خود بگیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.