قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فسخ قرارداد بهره‌برداران کانکس‌های شهرداری بدون دریافت خسارت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فسخ قرارداد بهره‌برداران کانکس‌های شهرداری بدون دریافت خسارت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فسخ قرارداد بهره‌برداران کانکس‌های شهرداری بدون دریافت خسارت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش مهر، سعید نادری در حاشیه جلسه علنی شورای شهر اراک در گفتگو با اقطاع نیوز، اظهار کرد: جلسه علنی شورای شهر اراک با هفت دستور کار و هفت مصوبه به ریاست مرتضی سورانه و با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

سخنگوی شورای شهر اراک افزود: متمم بودجه سال جاری توسط شهرداری برای تصویب به شورا تقدیم شد، تا مورد بررسی کمیسیون برنامه و بودجه قرار بگیرد و در نهایت برای تصویب در صحنه رسمی شورا مطرح شود.

وی با اشاره به موضوع بدهی شهرداری به بانک شهر گفت: در جلسه‌ای که برخی از اعضای شورا و شهرداری و معاونین شهرداری با مدیرعامل بانک شهر داشتند، موضوع تسویه بدهی اوراق مشارکتی پروژه فردین پور که از سال ۹۵ همچنان بلاتکلیف مانده در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد تسویه این بدهی با تهاتر املاک شهرداری انجام شود.

نادری بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و رکود اقتصادی درخواست فسخ قرارداد اجاره بهره برداران کانکس‌های شهرداری در صحن رسمی شورا مطرح شد که در این رابطه به شهرداری اجازه داده شد، تا قراردادها را بدون دریافت خسارت فسخ کند تا بهره‌برداران بیش از این متضرر نشوند.

وی خاطرنشان کرد: واگذاری یک طبقه ساختمان تملکی شهرداری اراک به خانه احزاب برای مدت یک سال به صورت رایگان از دیگر مصوبات این جلسه بود. همچنین با تغییر کاربری یک قطعه زمین واقع در انتهای خیابان رودکی برای ساختمان اداری منطقه ۳ شهرداری اراک موافقت شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفسخ قرارداد بهره‌برداران کانکس‌های شهرداری بدون دریافت خسارت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.