قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ثبت ۳۵۰ درخواست مجوز کتاب در ۳ ماه اول سال جاری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فروش کتابفروشی های استان فارس میلیاردی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فروش کتابفروشی های استان فارس میلیاردی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

مهدی امیدبخش در گفت و گو با اقطاع نیوز، اعلام کرد: در طرح پاییزه کتاب که از شنبه ۲۴ آبان ماه آغاز شد بیش از ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کتاب توسط هم استانی‌ها خریداری شد.

وی با بیان اینکه ۳۳ هزار و ۸۰۱ جلد کتاب در طرح یاد شده توسط کتابفروشی ها به فروش رسید، افزود: در این دوره از پاییزه کتاب ۳۸ کتابفروشی شیراز و ۷ کتابفروشی شهرستانهای فارس مشارکت یافتند.

امیدبخش به آمار کشوری طرح اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در سراسر کشور فروش پاییزه کتاب معادل ۱۹۸ میلیارد ریال بود، وضعیت فروش استان فارس حکایت از این دارد که کتابفروشی های فارس ۶ درصد کل فروش را به خود اختصاص دادند.

معاون فرهنگی ارشاد فارس همچنین خبر از فروش ۷ درصدی کتاب به نسبت کل کشور خبر داد و گفت: در سراسر ایران، ۴۵۸ هزار و ۸۳۳ جلد کتاب در طرح پاییزه ۱۳۹۹ فروش رفت که سهم فارس ۷ درصد بود.

به گزارش اقطاع نیوز، در پاییزه کتاب ۱۳۹۹، فارس در میان پرفروش‌ترین استان‌ها بر اساس مبلغ فروش در جایگاه پنجم کشور قرار گرفت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفروش کتابفروشی های استان فارس میلیاردی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.