قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فروش حدود 200 میلیون تومانی «تابستانه سال 99» در استان سمنان

فروش حدود ۲۰۰ میلیون تومانی «تابستانه سال ۹۹» در استان سمنان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فروش حدود ۲۰۰ میلیون تومانی «تابستانه سال ۹۹» در استان سمنان

شمسی‌ضحی دوست‌محمدیان رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (اقطاع نیوز) در سمنان در این باره گفت: طرح تابستانه کتاب ۹۹ با مشارکت ۱۱ کتابفروشی این استان و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد شرایط مناسب برای دسترسی مردم به کتاب اجرا شد.

وی با بیان اینکه این طرح امسال با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» از ۱۸ مرداد همزمان با عید سعید غدیر در استان سمنان اجرایی شد، افزود: ۱۱ کتابفروشی استان در این طرح همکاری و مشارکت داشتند و در قالب این طرح بیش از یک میلیارد و ۹۴۱ میلیون و ۱۱۱ هزار ریال کتاب از کتابفروشی‌های طرف قرارداد این طرح در استان سمنان خریداری شد.

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: در این طرح برای علاقه‌مندان شرایط خرید کتابهای عمومی، کودک و نوجوان و کتاب های دانشگاهی با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب ‌فروشی‌های عضو طرح فراهم شد و سقف مجاز خرید برای هر خریدار نیز یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده است.

وی با اشاره به مشارکت ۱۱ کتابفروشی استان سمنان در طرح تابستانه کتاب افزود: از این تعداد هفت کتابفروشی شامل «پاتوق کتاب»، «خانه کتاب بامداد»، «خلاق»، «سوشیانس»، «شهر کتاب»، «کتاب ارسطو» و «کتاب اشراق» در سمنان، دو کتابفروشی «سرزمین کتاب» و «کتابکده» در شاهرود و دو کتابفروشی «شهر کتاب» و «مجموعه فرهنگی دانشجو» در دامغان در طرح تابستانه کتاب مشارکت و فعالیت داشتند.

در طرح «تابستانه کتاب ۹۹» به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتابفروشی ها پوشش داده شد.فروش حدود ۲۰۰ میلیون تومانی «تابستانه سال ۹۹» در استان سمناننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.