قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فروشندگان دلار طعمه‌های سارقان حرفه‌ای

فروشندگان دلار طعمه‌های سارقان حرفه‌ای – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فروشندگان دلار طعمه‌های سارقان حرفه‌ای

به گزارش گروه اجتماعی اقطاع نیوز، سردار ” کیوان ظهیری ” درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: مدتی قبل خبری به کلانتری ۱۴۶ حکیمیه مبنی بر زورگیری توسط عده‌ای با استفاده از سلاح گرم در مناطقی مانند تهرانپارس و سایر نقاط ارسال شد که شناسایی و بازداشت متهمان در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: در بررسی بیشتر مشخص شد این افراد سوژه‌های خود را در میدان فردوسی و مکان‌هایی که بیشتر دلار فروش‌ها در آن نقاط حضور دارند، انتخاب کرده و پس از اغفال و سوار کردن آن‌ها به خودرو‌های خود در محله‌های خلوت از آن‌ها زورگیری می‌کردند.

وی تصریح کرد: در نهایت اعضای این باند ۴ نفره بازداشت شدند و از آن‌ها مقادیری کارت جعلی، لباس نظامی و بیسیم کشف شد. این افراد بیشتر به سراغ افرادی می‌رفتند که برای فروش ارز خود و سود بیشتر، طمع می‌کردند.

به گفته سردار ظهیری، متهمان این پرونده سابقه‌دار بوده و به تازگی از زندان آزاد شده و دنبال کسب رضایت از شکات قبلی پرونده خود بوده، اما مجدداً مرتکب جرم شده بودند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی ۴ شاکی در این پرونده خبر داد و گفت: چنانچه افرادی به این شیوه مورد زورگیری قرار گرفته‌اند می‌توانند با حضور در کلانتری ۱۴۶ اقدام به طرح شکایت کنند.

وی با تأکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، بیان کرد: پلیس و دستگاه قضائی با برهم‌زنندگان امنیت مردم به شدت برخورد می‌کند.

سردار ظهیری با بیان اینکه شهروندان نباید برای فروش اجناس خود با قیمت بیشتر طمع کنند، عنوان کرد: بعضاً مشاهده شده که این افراد مورد کلاهبرداری و سرقت قرار می‌گیرند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفروشندگان دلار طعمه‌های سارقان حرفه‌اینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.