قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فرهنگ رانندگی در ایران ضعیف است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فرهنگ رانندگی در ایران ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فرهنگ رانندگی در ایران ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد اسلامی صبح سه شنبه در جلسه شورای ایمنی راه‌های کشور در محل استانداری زنجان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و منابع سازمان راهداری برای ارتقای همه جانبه حمل‌ونقل زمینی استفاده شود.

وی با بیان اینکه رفع نقاط حادثه خیز در اولویت برنامه‌های راه و شهرسازی است، اظهار کرد: پیش‌نویس سند راه‌های کشور امروز در کمیسیون مطرح و پس از چکش کاری به هیئت دولت ارائه می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی، گفت: توجه به ایمن سازی راه‌ها و رفع نقاط حادثه خیز باعث کاهش تصادفات در جاده‌ها می‌شود.

اسلامی با بیان اینکه فرهنگ رانندگی کردن در کشور ما ضعیف است، تاکید کرد: برای ارتقای فرهنگ رانندگی باید سرمایه گذاری کرد و ارگان‌های مربوطه اقدامات فرهنگی را مد نظر قرار دهند.

وی با بیان اینکه ۸۰۰ کیلومتر در سال بزرگراه به میزان بزرگ راههای کشور افزود می‌شود، ابراز داشت: در طی دولت تدبیر و امید هم ۱۸۰ کیلومتر بر آزاد راههای کشور اضافه شده است.

وزیر راه و شهرسازی، در خصوص اجرای پروژه آزادراه زنجان به تبریز نیز گفت: به پیمانکار اخطار داده شده و در صورت توجه نکردن به اخطارهای ارائه شده ۲۵ درصد هزینه تمام شده به پروژه اضافه شده و از پیمانکار کسرخواهد شد.

اسلامی تصریح کرد: وقت خواهش و تمنا گذشته است و زمان لازم به پیمانکار برای اجرای پروژه در این طرح داده شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفرهنگ رانندگی در ایران ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.