خانه | سایر استان ها | هرمزگان | فرمانده پلیس فرودگاه‌ کیش معارفه شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
فرمانده پلیس فرودگاه‌ کیش معارفه شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فرمانده پلیس فرودگاه‌ کیش معارفه شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار حسن مهری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه کیش افزود: تأمین امنیت پروازها و اجرای وظیفه به عنوان ضابط قضائی دو مسئولیت مهم نیروهای پلیس فرودگاه‌ها است. وی افزود: خداوند را شاکریم که در سختی‌ها و شادی‌ها به عنوان خدمتگزاری کوچک در کنار مردم هستیم، شأنیت وجود ما در خدمت صادقانه به مردم است. سردار مهری افزود: جزیره کیش میزبان گردشگران است و می‌طلبد امکانات لازم برای خدمتگزاری سربازان این نظام به مردم به نحو مطلوب تأمین شود.

امام جمعه کیش نیز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه کیش نیروی انتظامی را از ارکان نظام و خدمتگزاران به مردم عنوان و اظهار داشت: مردم عزیز ما علاقه خاصی به نیروی انتظامی دارند و این مجموعه را در خدمت امنیت و آرامش خودشان می‌بینند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده افزود: نمونه‌های بارزی از نیروهای ولایی و به معنای واقعی، پلیس در تراز جامعه اسلامی را در نیروی انتظامی شاهد هستیم که در خدمت به مردم از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند.

امام جمعه جزیره کیش افزود: امنیت مطلوب و پایدار امروز ما ثمره تلاش‌های مجموعه‌های فاخر، دلسوز، مردمی و به معنای واقعی انقلابی چون نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده، تأکید کرد: خدمت و همراهی با نیروهای پلیس به عنوان خدمتگزار یک افتخار بوده و رضایت مندی مردم از پلیس و نشانی از ولایتمداری و در تراز انقلاب اسلامی بودن نیروهای زحمتکش ناجا است.

وی اشاره کرد: انتخاب نیروهای جوان و درون منطقه‌ای را چند مرحله از سوی نیروی انتظامی به عنوان فرمانده شاهد هستیم که امیدوارم سایر دستگاه‌ها هم به همتاپروری و اعتماد نیروهای درون سازمانی خود اهتمام داشته و مسئولیت‌ها را به آنان واگذار کنند.

امام جمعه جزیره کیش از دیگر شاخصه‌های پلیس توجه جدی به فرامین مقام معظم رهبری و تلاش شبانه روزی برای کسب رضایت مندی مردم و در معنای واقعی انقلابی بودن عنوان کرد و گفت: حقیقتاً این موضوعات در رفتار و وجود نیروهای پلیس قابل مشاهده است.

دبیر شورای تأمین جزیره کیش نیز در این مراسم گفت: وظیفه نیروی انتظامی تولید و حفظ امنیت پایدار است که با رویکرد اجتماعی و مردمی موفق بوده و سرمایه اجتماعی خود، اعتماد عمومی مردم به این سازمان را افزایش داده است.

سعید پورعلی افزود: سرمایه اجتماعی امروز ناجا به واسطه وزنی است که به افکارعمومی، مطالبات و خواسته‌های مردمی و گام برداشتن قبل از اتفاقات و وقایع مهم قائل است.

وی گفت: توجه به رویکردهای اجتماعی در ناجا اعمال قانون، کاهش هزینه‌های مرتبط با اجرای قانون و افزایش اعتماد عمومی برای نظام را در بر دارد.

دبیر شورای تأمین جزیره کیش حرکت جهادی را یکی از شاخصه‌های نیروهای پلیس دانست و افزود: نیروی انتظامی به واسطه وسعت تماس با مردم در عرصه اعتماد سازی و مقابله با توطئه‌های دشمنان موفق بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش نیز در این مراسم خدمت با پیشکسوتان ناجا را که دارای شجاعت، رأفت، مهربانی و شاخصه‌های پلیس تراز جامعه اسلامی هستند را یک افتخار عنوان کرد.

سرهنگ علی اصغر جمالی گفت: داشتن همکار مردمی، با اخلاق و دارای تعامل مطلوب را که در تقویت مردمی بودن پلیس مؤثر هستند یک نعمت الهی است.

وی افزود: بازنشستگی یک نعمت و افتخار است که خداوند به پیشکسوتان عنایت می‌نماید.در این مراسم از سرهنگ جلیل غفاری در پلیس فرودگاه کیش تقدیر و سرهنگ دوم رمضانعلی حاجی پور با دریافت حکم رئیس پلیس پیشگیری ناجا به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه جزیره کیش در جایگاه سرهنگی منصوب شد.

فرمانده پلیس فرودگاه‌ کیش معارفه شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۵:۰۹:۴۹

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.