قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

فرمانده مرزبانی کردستان: با قاچاقچیان دام به شدت برخورد می کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فرمانده مرزبانی کردستان: با قاچاقچیان دام به شدت برخورد می کنیم

blank

اقطاع نیوز- فرمانده مرزبانی کردستان گفت: پیش بینی می‌شود امسال با کاهش تولید دام مواجه شویم لذا در این راستا نیروهای مرزبانی به شدت با قاچاقچیان دام برخورد می‌کنند.

به گزارش اقطاع نیوز از مهر، سردار علیرضا مرزبانی روز چهارشنبه در نشست با ماموستایان و معتمدین مرزنشین بانه اظهار داشت: بی توجهی به آموزه‌های دینی ناشی از تهاجم فرهنگی دشمنان است و در نواحی مرزی باید این مهم مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: تهاجم فرهنگی دشمن و توطئه دشمنان اسلام موجب شده است که بخشی از کالاهای قاچاق به صورت برنامه ریزی و سازماندهی شده از مرزها وارد کشور شود.

مرزبانی خاطرنشان کرد: قانون و تعاملات در کشور ما بر مبنای اسلام بوده و روحانیون به عنوان مهمترین قشر تأثیر گذار جامعه می‌توانند در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق مرزی نقش ویژه ای را ایفا کنند.

فرمانده مرزبانی استان کردستان در ادامه سخنان خود گفت: بخشی از دام مولد از کشور به صورت قاچاق خارج شده و پیش بینی می‌شود امسال با کاهش تولید دام مواجه شویم لذا در این راستا نیروهای مرزبانی به شدت با قاچاقچیان دام برخورد می‌کنند.

مرزبانی خاطرنشان کرد: بر اساس قانون اگر کسی در نقطه صفر مرزی به اخطارهای مأمور مرزی توجه نکرد مأموران مرزی اجازه دارند با وی برخورد کنند چرا که عمل ما با قاچاقچیان قانونی است.

وی در پایان گفت: باید همه جامعه از مزایای مرزی بهره مند و بسترهای صادرات فراهم شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفرمانده مرزبانی کردستان: با قاچاقچیان دام به شدت برخورد می کنیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.