قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فرماندار جیرفت: معیار ارزیابی ادارات، میزان رضایتمندی مردم است

فرماندار جیرفت: معیار ارزیابی ادارات، میزان رضایتمندی مردم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فرماندار جیرفت: معیار ارزیابی ادارات، میزان رضایتمندی مردم است

به گزارش اقطاع نیوز ، ابوذر عطاپور وزیری روز یکشنبه در نشست شورای اداری جیرفت اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان باید بکوشند که در ارائه خدمات، رضایت مراجعان را جلب کنند.
وی از برخورد قاطع با مدیران کم‌کار خبر داد و گفت: مدیران تا آخرین لحظه خدمت خود باید مقتدرانه و قانون مدارانه برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند از این رو هیچ کم کاری از سوی مدیران قابل پذیرش نیست.
فرماندار جیرفت ترویج ناامیدی و بدبینی به نظام را نقشه دشمن دانست و بر تزریق روحیه امید با خدمات‌رسانی بیشتر و انعکاس این خدمات رسانی‌ها تاکید کرد.
وی تصریح کرد: دشمن با تحریم و جوسازی دنبال از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است از این رو همه هوشیار باشند تا در نقشه دشمنان گرفتار نشوند.
عطاپور وزیری به پیش رو بودن فصل زمستان و بارش باران هم اشاره و بر آمادگی ستاد بحران شهرستان جیرفت تاکید کرد.
او از آغاز عملیات اجرایی لایروبی «رودخانه شور» با دستور استاندار کرمان در زمینه ایمن‌سازی مناطق جمعیتی از خطر سیلاب خبر داد و گفت: سطح رودخانه شور در بعضی مناطق از سطح شهر بالاتر بوده از این رو این نقاط حادثه خیز در حال لایروبی هستند.
در این نشست همچنین فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان جیرفت هم گفت: دشمن دنبال ایجاد آشوب جدید است.
سرهنگ پاسدار ناصر بهروز افزود: دشمن، قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دنبال ایجاد فضای التهاب از بستر نارضایتی مردم توسط منافقین است از این رو همه هوشیار باشیم تا در نقشه آن‌ها گرفتار نشویم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفرماندار جیرفت: معیار ارزیابی ادارات، میزان رضایتمندی مردم استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.