قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فرصت یک ماهه برای توافق ایران و IJF :: ورزش سه

فرصت یک ماهه برای توافق ایران و IJF :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فرصت یک ماهه برای توافق ایران و IJF :: اقطاع نیوزکد خبر: ۱۷۰۸۴۱۱/۴۴

زمان: ۰۰:۲۲  
۱۳۹۹/۰۶/۲۷

بازدید: ۵,۵۸۵


نتیجه دادگاه CAS مشخص شد؛

دادگاه CAS بعد از برگزاری نشست ۹ ساعته به فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی یک ماه فرصت داد تا به توافق برسند.

به گزارش “اقطاع نیوز”، تقریبا یک سال قبل بود که فدراسیون جهانی جودو به بهانه دخالت های سیاسی جودوی ایران را تعلیق کرد. با شکایت فدراسیون ایران به دادگاه CAS این پرونده وارد فاز جدیدی شد و با حدود ۵ ماه تاخیر روز چهارشنبه بالاخره دادگاه رسیدگی به تعلیق جودوی ایران در لوزان سوییس برگزار شد.


بعد از این نشست که با حضور نمایندگان ایران از جمله آرش میراسماعیلی، محمدرضا داورزنی، نصرالله سجادی، زارعیان و وکیل پرونده برگزار شد، حالا فدراسیون توضیحاتی را در رابطه با رای اعلام شده، روی خروجی سایت خود منتشر کرد.


وکیل پرونده جودو ایران پس از پایان جلسه امروز گفت: جلسه رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران از فدراسیون جهانی ، براساس رایی که کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو صادر کرده بود،  امروز ۲۶ شهریور ماه از ساعت۸ صبح آغاز شد و به مدت ۹ ساعت ادامه پیدا کرد.


وی در ادامه افزود:  اساسا سیاست وکلای فدراسیون جودو ایران بر این بود که تلاش کنند هم اعتبار شهود معرفی شده از طرف فدراسیون جهانی را  زیر سوال ببرند هم این موضوع  مورد توجه قرار گرفت که تا چه اندازه اقدام فدراسیون جهانی جودو علیه فدراسیون ایران با مبانی و مقررات ورزشی از جمله اساسنامه فدراسیون جودو تطابق دارد. با این رویکرد پس از ارائه دفاعیات و ادله ای هم که از سوی وکلای طرف مقابل صورت گرفت،  هیئت داوران در پایان جلسه پس از استماع تمامی دفاعیات اعلام کرد که هر چند قضات دادگاه ورزش آمادگی دارند برای اینکه اعلام رای کنند، اما استثنائا این فرصت را به روسای فدراسیون جهانی جودو و ایران دادند تا چنانچه بتوانند ظرف کمتر از ۳۰ روز به توافق و تفاهم دست پیدا کنند، دادگاه تفاهم را مبنای رای خودش قرار بدهد، در غیر این صورت دادگاه روند رسیدگی خودش را تکمیل خواهد کرد و رای خودش را اعلام خواهد کرد.


وکیل ایرانی این پرونده در پایان گفت: مستحضر هستید که به لحاظ قانون دیوان داوری ورزش،  ارائه توضیحات و جزئیات بیشتر در خصوص مقررات دادرسی چون به صورت غیر علنی است باید محرمانه باقی بماند و لذا در این مرحله امکان ارائه توضیحات بیشتر برای حفظ مصلحت پرونده وجود ندارد .آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفرصت یک ماهه برای توافق ایران و IJF :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.