قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فرایند مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی باید قانونمند باشد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فرایند مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی باید قانونمند باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فرایند مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی باید قانونمند باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عباس جدیدی که در مراسم رونمایی از تندیس قهرمانان و مدال آوران حاضر بود با بیان اینکه کرونا برای تمام دنیا بود، گفت: شرایط برای همه جهان و ورزشکارانشان مساوی است، امیدوارم زودتر رفع شود.

وی با اشاره به تغییراتی که برای برگزاری بازی‌های المپیک مطرح و همچنین کناره گیری مدیر اجرایی بازی‌ها خاطرنشان کرد: با این اوصاف این سوال پیش می‌آید با این شرایط ویروس و ژاپن المپیک برگزار می‌شود؟

این پیشکسوت با بیان اینکه امیدوار است این مسائل در انگیزه ورزشکاران تاثیری ایجاد نکند، تصریح کرد: البته ورزش ما همیشه غنی بوده و ورزشکاران هم با غیرت خود حماسه‌هایی آفریده‌اند که ماندگار بوده است.

پیشکسوت کشتی کشورمان یادآوری کرد: موضوعات در رابطه با مسابقات انتخابی مطرح است و باید در جهت قانونمند شدن باشد. فدراسیون کارهای قشنگی در خصوص فرایند انتخابات انجام داده است‌. اینکه انتخاب افراد در رنکینگ بالاتر آسان‌تر می‌باشد، خوب است ولی باید در یک نمودار مساوی پیش برود و برای همه اوزان مساوی باشد.

جدیدی با ابراز امیدواری از اینکه کشتی گیران در المپیک خوب بدرخشند، تصریح کرد: در کشتی، وزنه‌برداری و تکواندو مدال آور بودیم. امیدوارم بچه‌ها خارج از حواشی دست پر برگردند و برای کشور افتخار آفرینی کنند.

وی در خصوص حضورش در انتخابات اتحادیه آسیایی کشتی گفت: در اتحادیه جهانی کشتی سوریان و در شورای اتحادیه آسیا من کاندیدا هستم. انتخاب من در آسیا به انتخاب سوریان کمک می‌کند. ما همیشه در بحث کرسی‌ها نقض داشتیم و در مجامع جهانی مورد آزار و حق خوری قرار گرفتیم.

عباس جدیدی با تاکید بر اینکه باید همه بین‌المللی فکر کنند، گفت: باید وزارت امور خارجه، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پای کار باشند تا نه تنها در کشتی بلکه در همه رشته‌ها حتی فوتبال آنقدر کار کنیم و خرج کنیم و رایزنی کنیم و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا کرسی‌های بین المللی را فتح کنیم. این کار یک نفر نیست و باید دولت به اهمیت آن پی برده باشد.آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزفرایند مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی باید قانونمند باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.