قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فراهم کردن زمینه درآمد زایی برای مربیان ورزش زورخانه ای ضروری است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فراهم کردن زمینه درآمد زایی برای مربیان ورزش زورخانه ای ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فراهم کردن زمینه درآمد زایی برای مربیان ورزش زورخانه ای ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مرتضی جوهری ظهر سه شنبه در مجمع انتخابات رئیس هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه ای چهارمحال و بختیاری گفت: ساماندهی و رتبه بندی ورزشکاران، پیشکسوتان، قهرمانان و اعضای این فدراسیون از طریق نرم افزارهای تخصصی را در اولویت برنامه‌ها است.

وی با بیان اینکه فراهم کردن زمینه درآمد زایی برای مربیان، داوران و فعالان این رشته از مهمترین دغدغه‌ها است، افزود: قانون استخدامی دولت در زمdنه بکارگیری قهرمانان در دستگاه‌های دولتی شامل این هیئت نمی‌شود.

جوهری استفاده از جوانان در بدنه اجرایی و کمیته‌های فدراسیون را چشمگیر عنوان و از بکارگیری اساتید، صاحب نظران و رسانه‌ها برای جلوگیری از غفلت خانواده‌ها نسبت به ورزش پهلوانی خبر داد.

وی گفت: چهارمحال و بختیاری ظرفیت‌های بیشماری برای توسعه ورزش پهلوانی و زورخانه ای دارد و این استان استعدادهای بالایی در این رشته ورزشی دارد.

وی ادامه داد: نگاه امروز به ورزش پهلوانی به صورت تک جنسیتی است در حالی که مسیر توسعه این ورزش از خانواده‌ها می‌گذرد لذا باید زمینه آشنایی بیشتر با این ورزش ایرانی، اسلامی را فراهم کرد.

جوهری استفاده از سامانه‌های نوین برای شناسنامه دار کردن ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان را یکی از مهمترین اولویت‌های خود دانست و اضافه کرد: زیربنای کار ما در حوزه آموزش است بر همین اساس کمیته پیشکسوتان را با هدف ساماندهی به وضع موجود و کمیته جوانان را به منظور ارتباط بهتر با جامعه دانشگاهی، تألیف کتب، حوزه رسانه و … تشکیل داده ایم.

به گزارش مهر، با برگزاری مجمع انتخابات، سهراب مهدیان با کسب ۱۵ رأی به عنوان رئیس هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه ای چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفراهم کردن زمینه درآمد زایی برای مربیان ورزش زورخانه ای ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.