قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

فدراسیون فوتبال این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فدراسیون فوتبال این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت کند

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک امروز با حضور در فدراسیون فوتبال و تبریک سال جدید شمسی به مردم عزیز ایران گفت: امیدوارم در سال نو نگاه نو، تحول، اخلاق مداری، همدلی، همنوایی و همگرایی سرلوحه کار ما باشند. در سال جدید ملت از این بیماری بزرگ نجات پیدا کند تا لبخند را بر لبان ملت ببینیم و دل ملت ایران شاد باشد.

وی ادامه داد: امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافتم تا ضمن تبریک به برادر عزیزم عزیزی خادم، برای او آرزوی موفقیت داشته باشم. امیدوارم با انگیزه، نشاط و جدیتی که دارد در مسیر پر مشقتی که آغاز کرده، به نتیجه مثبتی برسد. هر چند که در ابتدای راه با مشکلاتی مواجه شد، اما باور دارم با اراده و انگیزه‌ای که وجود دارد، از این مسیر سخت عبور خواهد کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه گفت: فدراسیون این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت کند و حق مطلب را ادا کند. ایران بزرگ در آسیا و جهان به مانند نگینی می‌درخشد و هیچ کسی نمی‌تواند چهره اقطاع نیوز ایران را مخدوش کند. در حوزه فوتبال نیز جامعه ما علاقه مند به این رویداد و میزبانی حق ملت ایران است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تلاش‌های وسیعی آغاز شده اند که امیدوارم به نتیجه مثبت منجر شوند. وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و مجموعه نظام در این مسیر با فدراسیون همکاری خواهند کرد.

صالحی امیری در خصوص تیم ملی امید گفت: در حوزه تیم ملی امید نیز مذاکرات مثبتی داشتیم. قرار است به صورت مشترک همکاری‌های خود را با فدراسیون فوتبال ادامه دهیم. در هزینه‌ها مشارکت داشته باشیم و آن را تقبل خواهیم کرد. هر نوع حمایتی که می‌تواند به توسعه و موفقیت تیم ملی امید کمک کند، دریغ نخواهیم کرد و این یک رسالت برای کمیته المپیک است.

وی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال باید در حوزه بین الملل فعال‌تر ظاهر شود. ظهور فعال و اکتیو فدراسیون در عرصه بین الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایران در عرصه آسیا و جهان است و قدم اول نحوه مواجهه با پرونده‌ای است که امروز AFC برای ایران ایجاد کرده است. خوشبختانه در مدت کوتاه، رئیس فدراسیون با استراتژی مقاومت و دفاع از حقوق ملت قدم‌های مثبتی برداشته است. باید دیگران بدانند با رفتار سیاسی و زیاده خواهی نمی‌توانند اراده خود را بر ملت تحمیل کنند. برای عزیزی خادم، همکاران و مجموعه فوتبال ایران که یکی از کانون‌های اصلی نشاط ملی است، آرزوی عزت و سلامت در سال جدید دارم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفدراسیون فوتبال این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت کندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.