قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیروز قربانی

فدراسیون روزانه اداره می‌شود ؛ منتقدان اسکوچیچ با لابی افراد سیاسی تیم می‌گیرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پیروز قربانی کارشناس فوتبال ایران گفت: خیلی از افرادی که از اسکوچیچ انتقاد کردند خودشان با لابی و ارتباط با شخصیت های سیاسی تیم می‌گیرند.

خبرگزاری فوتبال ایران ورزشی دات کام :

پیروز قربانی در خصوص اینکه چرا اسکوچیچ را باور نمی‌کند و او را قبول ندارد اظهار داشت:

یکسری مسائل دست به دست هم داد تا این اتفاق بیفتد و در درجه اول خود فدراسیون فوتبال مقصر است چون انتخابی که انجام داده را باید به شدت حمایت می‌کرد اما متأسفانه هیچ حمایتی نداشت.

پیروز قربانی پیشکسوت استقلال در مورد اینکه آیا چون قرارداد اسکوچیچ ارزی نیست باید او را تحقیر کنیم عنوان کرد:

نحوه انتخاب او شائبه‌هایی را ایجاد کرد در آن مقطع فدارسیون دو گزینه داخلی معرفی کرد و همه گمانه‌زنی‌ها این بود که یکی از آنها سرمربی تیم ملی می‌شود اما ناگهان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی شد و مصاحبه‌هایی هم که مسؤولین فدراسیون انجام دادند این شائبه را ایجاد کرد که شاید فدراسیون استقلال کامل در انتخاب اسکوچیچ نداشته است.

پیروز قربانی ادامه داد:

همین باعث شد بازخوردهایی در جامعه به وجود بیاید، مربیان ایرانی موضع‌گیری داشتند و علیه او مصاحبه کردند در آن مقطع حمایتی از جانب فدراسیون نشد. وقتی شما یک انتخابی می‌کنید باید پای آن بایستید، شاید چون فدراسیون خودش را دارای اختیار کامل در این انتخاب نمی‌دانست عامدانه این حمایت را انجام نداد.

کارشناس فوتبال ایران در مورد اینکه فدراسیون فقط می‌گوید تکذیب می‌کنم گفت:

الان شرایط ایده‌الی نیست.فدراسیون رئیس ندارد. سیاست‌هایی که باید در درازمدت داشته باشند را نمی‌دانند و فقط به صورت روزانه اداره می‌شود.

پیروز قربانی مدافع پیشین استقلال در مورد اینکه ممکن است بازیکنان تیم ملی هم از اسکوچیچ حساب نبرند عنوان کرد:

باید قبول کنیم یک مربی بزرگ به نام کی‌روش در تیم ملی انجام وظیفه کرده بعد از او ویلموتس که در سطح پایین‌تری از کی‌روش قرار داشت نتوانست ارتباطی را که باید با بازیکنان برقرار کند حالا در این جوی که هر روز یک گزینه جدید برای تیم ملی مطرح می‌کند کار اسکوچیچ سخت است باید خودش را به بازیکنان بقبولاند تا بتواند افکارش را پیاده کند. متأسفانه محیط و جوی که ایجاد شده مناسب نیست.

پیروز قربانی در مورد اینکه زمانی در تیم ملی بازیکنان تصمیم‌گیرنده بودند اظهار داشت:

‌به نظرم دیگر به آن دوران برنمی‌گردیم الان بازیکنان حرفه‌ای‌تر شده‌اند و مربیان هم می‌دانند که اولین قدم برای موفقیت این است که استقلال خودشان را ثابت کنند کسی که سرمربی تیم ملی می‌شود یکسری دوره‌ها را پشت سر گذاشته بسیاری به کارنامه اسکوچیچ ایراد می‌گیرند اما از دید من او در تیم‌هایی که کار کرده مربی بدی نبوده و توانسته خوب کار کند. اینکه او شایستگی سرمربی‌گری تیم ملی را در این مقطع دارد بحث دیگری است و آنهایی که این انتخاب را کرده‌اند باید جواب بدهند.

پیروز قربانی که با رادیو جوان گفت‌وگو می‌کرد در خصوص آینده اسکوچیچ و اینکه بسیاری منتظرند تا اولین بازی نتیجه نگیرد و شعار حیا کن رها کن را سر بدهند،‌گفت:

یک فاکتور خوب برای انسان نشنیدن است. اسکوچیچ درست یا غلط سرمربی تیم ملی است، نیازی نیست همه چیز را ببیند و بشنود. جو بسیار بدی برایش درست شد که گویا سازماندهی شده بود. همه مربیان دست به دست هم دادند و از او به شدت انتقاد کردند.

پیروز قربانی اضافه کرد:

خیلی از مربیان گفتند او با لابی آمده، بالاخره در مربی‌گری لابی‌بازی وجود دارد. خیلی از دوستانی که این حرف‌ها را مطرح کردند هر سال با لابی و ارتباط با شخصیت‌های سیاسی تیم می‌گیرند. یعنی اگر کارنامه را بررسی کنید می‌بینید مسائل فنی در آن دخیل نیست. همان آدم‌ها این انگ را به اسکوچیچ زدند. بهترین کار اسکوچیچ نشنیدن است چون یکسری انتقادات واقعا مخرب است و هیچ کمکی نمی‌کند. او باید تمرکزش را روی تیم ملی بگذارد و همچنین مهمترین فاکتور نحوه ارتباط برقرار کردن با بازیکنان است. بسیاری می‌گویند شرایط بدی بر تیم ملی حاکم است، نه. تیم ملی سه بازی دارد و می‌تواند به راحتی آنها را پشت سر بگذارد و به جام‌جهانی برسد. افرادی که در اطراف اسکوچیچ هستند نباید خیلی حرف‌ها را برای او ترجمه کنند چون ارزش شنیدن ندارند.

فدراسیون روزانه اداره می‌شود ؛ منتقدان اسکوچیچ با لابی افراد سیاسی تیم می‌گیرند:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۸:۳۰:۳۵

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.