خانه | سایر استان ها | بوشهر | فتح خرمشهر نتیجه رویکرد کلان جنگ به سمت تفکر انقلابی و جهادی بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
فتح خرمشهر نتیجه رویکرد کلان جنگ به سمت تفکر انقلابی و جهادی بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فتح خرمشهر نتیجه رویکرد کلان جنگ به سمت تفکر انقلابی و جهادی بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام اصغر صفری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهرم با اشاره به اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان حضرت امام (ره)روز  به قدس نام گذاری شد  اظهار داشت: روز قدس ملت‌های مسلمان درنقاط مختلف عالم در اجابت به دعوت اسلام و امام عظیم الشان انقلاب و استغاثه مظلومانه ملت فلسطین از آرمان فلسطین حمایت می کنند.

امام جمعه موقت اهرم تصریح کرد: امسال در شرایطی روز قدس برگزار می‌شود که همه‌گیری ویروس منحوس کرونا مانع از برگزاری پرشور این روز مهم شده است.

وی بیان کرد : قضیه فلسطین یکی از لکه‌های ننگ تاریخ بزرگ معاصر اسلام است زیرا در این قضیه مهم یک ملت از کشور و خانه خود بیرون رانده شده است.

صفری یاد آور شد: مسئله فلسطین به هیچ وجه خاتمه نیافته است هرچند بعضی می خواهند این طور وانمود کنند ولی ملت انقلابی ایران و سایر ملت‌های آزاده دنیا در روز قدس اعلام می کند این مسئله به هیچ وجه خاتمه یافته نیست.

امام جمعه موقت اهرم خاطرنشان کرد: مسئله فلسطین یک مشکل عربی و فلسطینی نیست یک مسئله دنیای اسلام است. سرزمین فلسطین ریشه در باورها و اعتقادات مسلمانان دارد.

وی گفت: فلسطین در اعصار و قرون جایگاه تمدن اسلامی بوده است و در حال حاضر مهمترین دغدعه جهان اسلام است. در آینده نزدیک قدس متعلق به اسلام است.

صفری بیان کرد: امسال اولین روز قدسی است که بدون زائر شهید قدس حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود. سلیمانی راهبرد دفاع را تبدیل به راهبرد وجوب کرد و مقاومت اسلامی را از پرتاب سنگ به پرتاب موشک سوق داد. همه این را باید بدانند هیچ راهکاری غیر جهاد و مقاومت برای امت اسلامی وجود ندارد.

امام جمعه موقت اهرم افزود: برای منطقه و غرب آسیا یک راه بیشتر وجود ندارد آن هم انحلال و زوال رژیم صهیونیستی است.

صفری بیان کرد: امروز وجود رژیم صهیونیستی از لحاظ اسلامی، انسانی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی  یک خطر بزرگ برای منطقه است.

وی به سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و ادامه داد: فتح خرمشهر نتیجه و رویکرد کلان جنگ به سمت تفکر انقلابی و اقدام جهادی  توسط جوانان مومن، انقلابی و حزب الهی و مطیع امام امت بود.

فتح خرمشهر نتیجه رویکرد کلان جنگ به سمت تفکر انقلابی و جهادی بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۵:۵۵:۰۷

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.