قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

فاصله گذاری اجتماعی در تهران به ۷۴.۵ درصد رسیده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


فاصله گذاری اجتماعی در تهران به ۷۴.۵ درصد رسیده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، انوشیروان محسنی بندپی عصر دوشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا در استان تهران از افزایش تعداد مبتلایان سرپایی کرونا در هفته سوم بهمن ماه در استان تهران اظهار داشت: در خصوص کنترل و پیشگیری از ویروس با هم افزایی همه دستگاه‌ها و با وجود تمام پیچیدگی‌های موجود در استان تهران اقدامات مؤثری انجام شده است.

محسنی بندپی افزود: تیم نظارتی مکلف شده اند که به طور دقیق بر رعایت پروتکل‌ها نظارت کنند چرا که میزان بستری افراد زیر ۱۵ سال قبلاً ۹ دهم درصد بوده و هم اکنون این رقم به ۱۱ درصد رسیده، لذا ضروری است که مراقبت بیشتری در رعایت پروتکل‌ها و فاصله گذاری اجتماعی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فاصله گذاری اجتماعی در تهران به ۷۴.۵ درصد رسیده است گفت: ویروس جهش یافته در کشور در حال چرخش است و قطعاً وارداتی است اما اینکه هر کسی از خارج می‌آید معطوف به آن باشیم ما را از شناسایی چرخش این ویروس جهش یافته در کل کشور غافل می‌کند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه ویروس جدید از کشندگی و قدرت سرایت بیشتری برخوردار است عنوان داشت: منشأ ویروس مشخص است و باید شناسایی و قرنطینه را به صورت جدی در دستور کار قرار دهیم و بر اساس آمار تاکنون ۷ نفر شناسایی شده اند و در این راستا اقدامات باید جدی و با تشدید نظارت‌ها انجام شود.

وی در خصوص عدم رعایت پروتکل‌ها در جشنواره فجر نیز گفت: دیدیم که یک شب پروتکل‌ها به درستی اجرا نشد تصمیم بر تعطیلی این جشنواره گرفته شده بود و در ارتباط با جشنواره موسیقی اعلام کرده ایم که باید به صورت غیر حضوری باشد.

استاندار تهران در خصوص مدیریت کرونا در بازار تهران نیز عنوان داشت: شلوغی‌های بازار در حال کنترل و مدیریت است و اگر تا کنون این مدیریت‌ها وجود نداشت با اتفاقات ناگواری روبرو می‌شدیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزفاصله گذاری اجتماعی در تهران به ۷۴.۵ درصد رسیده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.