قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

غربالگری بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ مسافر در مرزهای استان آذربایجان غربی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


غربالگری بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ مسافر در مرزهای استان آذربایجان غربی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

امیر جعفرزاده در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه امدادگران جمعیت هلال احمر استان جهت حفظ و سلامت هموطنان در پایانه‌های مرزی زمینی و هوایی استان تا ۱۵ فروردین ماه مستقر هستند، افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون سه هزار و ۳۹۱ مسافر وارد استان شده که از این تعداد دو هزار ۸۳۸ تست سریع، ۱۶۳ تست “پی سی آر“، ۲۷۹ مورد مشکوک و دو هزار ۲۸۶ تب سنجی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مورد مثبت و قرنطینه در استان گزارش نشده است، ادامه داد: در حال حاضر ۹۴ نفر از نیروهای هلال احمر در این مرزها مستقر بوده و به صورت ۱۶ و ۸ ساعته مشغول خدمات رسانی به مسافران و هموطنان هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی همچنین از توزیع ۷۶۳ بسته معیشتی در قالب طرح عیدانه خبر داد، عنوان کرد: درجهت حمایت از اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، داوطلبان جمعیت هلال احمر در فعالیت‌های بشردوستانه و خیر خواهانه همیشه در صحنه بوده و داوطلبانه و پیشتاز وارد عمل می‌شوند.

وی افزود: تعداد ۷۶۳ بسته معیشتی با مشارکت داوطلبان، سازمان‌های غیر دولتی و مردم نهاد، کارخانه‌ها، شرکت‌های خصوصی و کارکنان جمعیت هلال احمر تهیه و توزیع شد.

جعفرزاده در ادامه گفت: این بسته‌ها که در قالب طرح عیدانه تهیه شده، در میان ۱ هزار و ۹۲۷ افراد خانوار شامل زنان سرپرست خانوار، بیماران کرونایی، خانواده زندانیان و خانه‌های هلال مناطق محروم توزیع شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی همچنین افزود: اهدای ۱۴ دستگاه تبلت نیز به دانش آموزان منطقه محروم به عنوان عیدانه جمعیت هلال احمر اهدا شده است و همچنین ۴۵۰ جفت کفش زنانه و بچگانه به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال توسط داوطلبان به مردم محروم مناطق روستایی اهدا گردید.

جعفرزاده گفت: این طرح که از ۲۰ اسفند سال ۹۹ تا کنون اجرا شده است سبدهای معیشتی توزیع شده به ارزش ۵ میلیارد و ۲۶۶ میلیون و ۵۴۰ هزار ریال می‌باشد گفتنی است این طرح تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزغربالگری بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ مسافر در مرزهای استان آذربایجان غربی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.