قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
عکس‌های خصوصی پویان مختاری و ریحانه پارسا و مهناز افشار

عکس‌های خصوصی پویان مختاری و ریحانه پارسا و مهناز افشار – اقطاع نیوز | خواندنی ها


عکس‌های خصوصی پویان مختاری و ریحانه پارسا و مهناز افشار

اینستاگردی امروز نیز مثل موارد قبلی مروری دارد بر آخرین و جدید ترین پست های شماری از سلبریتی های وطنی و آن طرف آبی که در کانون توجه اینستاگردهای ایرانی قرار دارد. ارتباطات ریحانه پارسا و پویان مختاری و فالوئر فروشی بهنوش بختیاری در روزهای پایانی دی ۹۹ و خبر مهناز افشار برای شروع کار پرشین گات تلنت از جمله مسائلی است که در ادامه درباره آن بیشتر می خوانیم.

ریحانه پارسا با تیک آبی و ۱.۳ میلیون فالوئر، ژانویه ۲۰۲۱ را با پویان مختاری و دوستانش در استانبول ترکیه می گذارند و عکس ها و ویدیوهای مشترک با وی منتشر می کند. عکس با حجاب ریحانه پارسا که در زیر مشاهده می کنید،آخرین عکس ریحانه پارسا در دی ماه ۹۹ است. دی ماهی پر خبر برای هنرپیشه مهاجرت کرده از ایران.

عکس با حجاب ریحانه پارسا در ۳۰ دی ۹۹

عکس زیر، ماشین سواری های ریحانه پارسا با پویان مختاری در ترکیه را نشان می دهد که پویان از وی به عنوان رفیق شفیق یاد کرده بود و ۹۰۰ هزار لایک هوادارانش را در پی داشت.

blank

آخرین عکس دی ماهی ریحانه پارسا با پویان مختاری

شادمهر عقیلی هم مثل پویان مختاری به تبلیغ قمار روی آورد که با انتقاد هوادارانش مواجه شد. او اخیرا از کتاب «مثبت بی نهایت» رونمایی کرده است.

blank

روایت شادمهر عقیلی از مثبت بی نهایت

الناز شاکردوست هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان حدود ۲ ماه است که پستی در اینستاگرامش به اشتراک نگذاشته و عکس های زیر، آخرین پست های الناز با ۸.۵ میلیون دنبال کننده است.

blank

اخرین پست های الناز شاکردوست منتهی به ۳۰ دی ۹۹

مهناز افشار که این روزها با دخترش در دوسلدورف آلمان به سر می برد و با ابی و آرش عکس می اندازد، تصاویری از آلمان گردی های ژانویه ای و جلساتی با ابی و دوستان به اشتراک گذاشت که در ادامه مرور میکنیم.

عکسی که به عنوان تصویر شاخص این گفتار مشاهده می کنید، سلفی آینه ای است که مهناز افشار ۲۹ دی ۹۹ روی اینستاگرامش گذاشت و ۳۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت گرفت. او درباره اش نوشته بود: هر بژی کورد . مهناز افشار ، وریا غفوری کاپیتان استقلالی ها را نیز روی عکسش تگ کرده بود و از هشتگ#kurd استفاده کرد.

بهنوش بختیاری از هنرپیشه های سینما و تلویزیون نیز زیر عکس زیر برای مهناز افشار کامنت زده بود.

blank

مهناز افشار و کامنت بهنوش بختیاری

مهناز افشار در اینستانوشته ای، خبر از آغاز برنامه ریزی ها برای اجرای فصل بعدی مسابقه استعدادیابی پرشیا گات تلنت در استکهلم سوئد خبر داد.

blank

عکس جلسه ۵ نفره مهناز افشار با ابی و آرش برای سری جدید پرشیا گات تلنت

صحبت از بهنوش بختیاری شد. این بانوی هنرپیشه نیز اخیرا با حدود ۹ میلیون دنبال کننده و بیش از ۲۰۰۰ پستی که به اشتراک گذاشته، وارد عرصه تبلیغات دیجیتالی شده و از طریق یک کمپین، فالوئر واقعی به صاحبان صفحات اینستاگرام می فروشد.

blank

بهنوش بختیاری و تبلیغ فروش فالوئر در اینستاگرامش

عکس بالا، بهنوش بختیاری را در لباس سنتی قرمز رنگ نشان می دهد که در حال تبلیغ یک مجموعه فروش فالوئر بوده و خودش نیز برای مطلبش کامنت گذاشته است! این برای نخستین بار است که بهنوش بختیاری تبلیغ فروش فالوئر و لایک می کند. از میزان بازدید ویدیوهای اخیر بهنوش بختیاری می توان دریافت که ۹  میلیون فالوئر او به قول امین فردین، خیلی واقعیت ندارد!

blank

آخرین عکس دی ماهی وریا غفوری

وریا غفوری، کاپیتان استقلالی ها که اصالت کرد دارد و از فوتبالیست هایی است که مهناز افشار وی را فالو کرده ، جدید ترین عکس خود را به پیروزی این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز اختصاص داد. عکسی با ۳۲۸ هزار لایک. وریا غفوری، ۲ میلیون دنبال کننده دارد.

نوید محمد زاده که با پخش سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی، هم بازی صابر ابر و فرشته حسینی و سحر دولتشاهی شده است، در نقش نوری بازی می کند و عکس زیر، تصویری است که او در حمایت از کورد ها به اشتراک گذاشت. ایکاش فرهنگ ترک سیگار در فوتوشوت های سلبریتی ها رعایت می شد و آن ها را کتاب به دست مشاهده میکردیم نه سیگار به دست!

blank

ژست دی ماهی نوید محمد زاده در حمایت از کوردها با تیپ سیگاری

کامبیز دیرباز که این روزها در سریال مدینه دیده می شود، ۳.۴ میلیون دنبال کننده دارد و بهنوش بختیاری هم از دنبال کنندگانش محسوب می شود. او هم ژست های سیگاری کم ندارد!

او را در کاراکتر شهنام در سریال آقازاده دیدیم. نوید محمد زاده برای هم بازیش سحر دولشتاهی در نقش فرانک در سریال قورباغه نیز گاها کامنت می گذارد.

blank

کامنت نوید محمد زاده روی آخرین عکس سحر دولشتاهی

داستان سیگار و تیپ سلبریتی ها مخصوص نوید نیست.

blank

تیپ کامبیز دیرباز در سریال آقازاده

سحر قریشی از هنرپیشه های سینما و شبکه نمایش خانگی آخرین عکس دی ماهی خود را به این تصویر از خودش اختصاص داد که با هشتگ #پرسه همراه شد. عکسی با ۹۰ هزار لایک.

blank

آخرین اینستانوشته سحر قریشی

سحر قریشی به انتشار تصاویر و پست های مفهومی علاقه مند است!

blank

از اینستانوشته های پاییزی سحر قریشی

بهنوش طباطبایی که در سال ۹۹ کمی کم کار شده است جدید ترین عکس خود در دی ماه ۹۹ را به تیپ زمستانی جدیدش اختصاص داد.

blank

بهنوش طباطبایی و خویش انداز

بهنوش طباطبایی در آخرین پست دی ماهی خود درباره «به اندازه باشیم» نوشت:

به اندازه بودن در همه ی ابعاد زندگی نوعی سازگاریست…

سازگاری معنوی، یکی از ابعاد سازگاری است
مانند سازگاری فردی، سازگاری خانوادگی، سازگاری تحصیلی، سازگاری عاطفی، سازگاری روانی، سازگاری اجتماعی…
تاریخ نشان داده است« انسان دین ورز» قدمتی دیرینه دارد. آنچنان که از مطالعات باستان شناسی و انسان شناسی از اعصار دور برمی آید، مذهب به عنوان جزء لاینفک زندگی ِ بشری در تمامی اعصار بوده است. ویل دورانت معتقد است ؛ دین به اندازه ای غنی ، فراگیر و پیچیده است که جنبه های مختلف و متفاوت آن برای دیدگاه ها و نگرش های مختلف ، به گونه ایی متفاوت جلوه می کند. اما آنچه که مهم می باشد این است که هیچ‌دوره ای از تاریخ بشر، خالی از اعتقادات دینی نبوده و نیست.

blank

آخرین عکس دی ماهی بهنوش طباطبایی

سازگاری معنوی_مذهبی عبارت از « جستجوی معنای زندگی به کمک شیوه های روحانی در هنگام بروز تنش» می باشد. این که حتی انسان بی اعتقاد به دین در شرایط نامطمیٔن و بحران روانی زندگی بصورت ناهشیار به خدا و نیروهای ماوراءالطبیعه می اندیشد و از او استمداد می طلبد ، یک پدیده ی شناخته شده است. به گفته ی فرانکی؛ یک احساس مذهبی عمیقِ ریشه دار در اعماق ضمیر ناهشیار انسانها وجود دارد.

یکی از عکس های پر لایک آخر دی ماه مربوط به عکس سردار آزمون بازیکن ایرانی توپ زن در لیگ روسیه است که با کامنت مهدی طارمی در لیگ پرتغال نیز همراه شده است.

blank

عکس تولد سردار آزمون

عکس زیر، تصویر شادی پس از گل مهدی طارمی در لیگ پرتغال است که با کامنت علی انصاریان و جواد کاظمیان نیز همراه شده است.

blank

آخرین عکس مهدی طارمی در پورتو پرتغالآرشیو خواندنی ها | سرویس خبری اقطاع نیوزعکس‌های خصوصی پویان مختاری و ریحانه پارسا و مهناز افشارنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.