قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
عملیات مرمت پل بی آب در شهرستان آوج آغاز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عملیات مرمت پل بی آب در شهرستان آوج آغاز شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


عملیات مرمت پل بی آب در شهرستان آوج آغاز شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

نصرت الله علیرضایی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و شهرستان، عملیات مقاوم سازی و مرمت پل بی آب «شوراب» در محدوده تونل شهرستان آوج آغاز شد.

وی افزود: بر اثر شدت بارندگی‌ها در بهار امسال این پل دچار فرونشست و تخریب شد که به علت پیشگیری از ریزش و امنیت مسافران و رانندگان، لاین شمالی جاده به طول سه کیلومتر در محدوده این پل مسدود و جاده دوطرفه شد.

فرماندار شهرستان آوج گفت: پس از پیگیری‌های مستمر فرمانداری و تأمین اعتبارات ملی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، در نهایت پیمانکار پروژه انتخاب و پس از بررسی‌های فنی از سوی کارشناسان وزارت راه و شهرسازی در نهایت عملیات اجرایی مرمت و مقاوم سازی این پل آغاز شد.

علیرضایی افزود: مبلغ اعتبارات پیش بینی شده برای این پروژه بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال است.

وی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، این پروژه تا قبل از بارندگی‌های پاییز و شروع فصل سرما، مرمت و به زیر بار ترافیک خواهد رفت.

۱/۵ کیلومتر از طرح تعریض گردنه آوج دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد

فرماندار شهرستان آوج در ادامه از تعریض ۱/۵ کیلومتری گردنه آوج خبر داد و گفت: چهار بانده کردن یک و نیم کیلومتر از طرح تعریض آوج به رزن در محدوده گردنه سلطان بلاغ با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.

علیرضایی بیان کرد: حجم عملیات خاک برداری زمین‌های سنگی «پیکور» این پروژه ۵۴ هزار متر مربع است که در حال حاضر ۲۸ هزار متر مربع از این عملیات انجام شده و در ادامه کار ابنیه فنی و در نهایت آسفالت محدوده انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: مدت زمان اجرای این پروژه طبق قرارداد با پیمانکار یکسال می‌باشد که با توجه به پیشرفت طرح و قول مساعد پیمانکار، انتظار می‌رود این پروژه در دهه فجر امسال، افتتاح و به بهره برداری برسد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزعملیات مرمت پل بی آب در شهرستان آوج آغاز شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.