قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
عملیات اجرایی هنرستان‌ دخترانه شهر توره آغاز می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عملیات اجرایی هنرستان‌ دخترانه شهر توره آغاز می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


عملیات اجرایی هنرستان‌ دخترانه شهر توره آغاز می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین محمدی گفت: عملیات اجرایی هنرستان دخترانه ۶ کلاسه رضوان توره با مشارکت یکی از خیرین روز سه شنبه با حضور استاندار مرکزی آغاز شد.

وی اظهار کرد: سال گذشته و همچنین در سال جاری با وجود تمام تنگناهای اقتصادی که این اداره کل با آن دست به گریبان است، تلاش کردیم تا با جذب و بهره‌مندی از ظرفیت خیرین نسبت به احداث، تکمیل و بازسازی فضاها و مراکز آموزش استان اقدام شود. زیرا توسعه مراکز آموزشی نیاز هر جامعه به شمار می‌رود.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی خاطرنشان کرد: پروژه هنرستان ۶ کلاسه دخترانه رضوان شهر توره با زیربنای حدود ۵۵۶ مترمربع در قالب شش کلاس در دو طبقه با مشارکت ۵۰ درصدی خیر احداث خواهد شد.

محمدی بیان کرد: در صورت تحقق تعهد مالی خیر، مابقی اعتبار از منابع ملی تأمین می‌شود و پیش بینی می‌کنیم این مرکز آموزشی دخترانه در مدت کمتر از شش ماه احداث و به بهره برداری برسد.

وی بیان داشت: امیدواریم با احداث این مراکز آموزشی بخشی از مشکلات آموزشی منطقه شازند و سربند که یکی از مناطق محروم در حوزه آموزش است، مرتفع شود.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی افزود: پیش بینی می‌شود این هنرستان که دارای ستون بتنی و سیستم گرمایشی موتورخانه رادیاتور با سقف بلوکی در مدت کمتر از شش ماه ساخته شود.

محمدی، جذب و بهره‌مندی از ظرفیت خیرین چه در داخل استان و چه خارج از استان را برای ساخت فضاهای آموزشی را از سیاست‌های این اداره کل عنوان کرد و افزود: ما معتقدیم حضور خیرین در تمامی حوزه‌ها خصوصاً آموزش می‌تواند بخش مهمی از مشکلات استان را برطرف کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزعملیات اجرایی هنرستان‌ دخترانه شهر توره آغاز می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.