قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
علی دادگر: هیات تیراندازی خراسان شمالی تجهیز می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

علی دادگر: هیات تیراندازی خراسان شمالی تجهیز می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


علی دادگر: هیات تیراندازی خراسان شمالی تجهیز می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از فدراسیون تیراندازی، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در مجمع انتخاباتی هیات خراسان شمالی که در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد، اظهار کرد: علیرغم اینکه مشکلات زیادی در این فدراسیون وجود دارد اما در سال ۹۸ توانستیم ۶ سهمیه ارزشمند المپیک را کسب کنیم که در ۷۲ سال گذشته بی نظیر بود. ورزشکاران ما با کسب این تعداد سهمیه‌های کسب شده المپیک در صدر قرار گرفتند.
او افزود: این در حالی است که هنوز کار به پایان نرسیده و امیدواریم سه نفر از ورزشکاران مستعد کشورمان که می‌توانند از طریق رنکینگ سهمیه المپیک را دریافت کنند نیز جز مسافران المپیک باشند.

دادگر تصریح کرد: زیرساخت‌های این رشته در خراسان شمالی در حد متوسط است با این حال استعدادهای خوبی در این استان وجود دارد که می‌تواند در آینده باعث رشد بیشتر رشته تیراندازی در خراسان شمالی شود.

او با اشاره به کمبود سلاح در خراسان شمالی گفت: برای توسعه این رشته در استان خراسان شمالی ۲ اسلحه و در هر شهرستان فعال یک اسلحه ارسال می کنیم تا این استان به جایگاه مناسبی برسد.

دادگر در پایان خاطرنشان کرد: خراسان شمالی در آینده نه چندان دور می تواند به یکی از قطب های تیراندازی بویژه در اهداف پروازی تبدیل شود.
 علی دادگر: هیات تیراندازی خراسان شمالی تجهیز می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.