قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
علیاری: کرونا گرفتم؟ از تمرین برمی‌گردم :: ورزش سه

علیاری: کرونا گرفتم؟ از تمرین برمی‌گردم :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

رضا علیاری در گفت‌وگو با “اقطاع نیوز”، در واکنش به شایعه ابتلا به کرونا که در برخی رسانه‌ها عنوان شده است، اظهار کرد: داستان خاصی نیست و من همین الان از تمرین برگشتم؛ عده‌ای دوست دارند که از این دست اخبار بزنند. ما تا تست بعدی می‌توانیم تمرین کنیم و مشکلی از این بابت نداریم.

 

او ادامه داد: به عده‌ای از بچه‌ها و اعضای تیم که مشکوک به کرونا بودند، اعلام شده و تمام آنها در قرنطینه هستند تا روند درمان را بگذراند و جواب تست بعدی آنها بیاید.

 

مدافع گل‌گهر سیرجان درباره اینکه گفته می‌شود تعداد زیادی از اعضای این تیم مبتلا به کرونا شده‌اند، عنوان کرد: متاسفانه تعداد ما بالاست و نمی‌دانم چرا لیگ را تعطیل نمی‌کنند. نمی‌دانم مسؤولان برگزاری مسابقات به دنبال چه چیزی هستند. قرار است اتفاقی برای ما و خانواده‌هایمان بیفتد تا تصمیم به تعطیلی لیگ بگیرند؟

علیاری یادآور شد: جواب اولین آزمایشی که از تیم ما گرفته شود، تمام آنها منفی بود ولی برای بار دوم مثبت شد. الان هم اگر تست درستی بگیرند، مگر می‌شود جواب تست تمام اعضای یک تیم منفی باشد؟ مگر می‌شود جواب تست بازیکنان تیم‌های تهرانی و اهوازی که شهرهای آنها در وضعیت قرمز است، منفی باشد؟

 

او با بیان اینکه بهترین تست کرونا را باشگاه گل‌گهر از اعضای تیم‌اش گرفت، عنوان کرد: هزینه آزمایشی که ما دادیم، بالا بود؛ نمی‌دانم همه باشگاه‌ها این تست را داده‌اند یا برای فریب مردم و ستاد ملی مبارزه با کرونا فقط یک آزمایش معمولی را پشت سر گذاشته‌اند. بالاخره باید یک تفاوتی بین نوع آزمایش‌ها باشد که برای همه‌ی آنها منفی می‌شود ولی برای تیم ما را به طور دقیق می‌گویند.

مدافع گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: با تلاش باشگاه گل‌گهر، ما بهترین آزمایش را انجام دادیم ولی برخی تیم‌ها در یک درمانگاه تست دادند؛ حالا ما با چه جراتی در لیگ برتر مقابل آنها بازی کنیم و بدانیم که آنها کرونا دارند یا نه؟ در این شرایط ما چطور مطمئن شویم که خدایی نکرده خانواده‌هایمان دچار بیماری نشوند؟

علیاری با تاکید بر اینکه باید لیگ را تعطیل کنند، ابراز کرد: با لغو کامل مسابقات، هر تیمی که حق‌اش است، قهرمانی را به آنها بدهند. نمی‌گویم قهرمان را تعیین کنند چون سرنوشت سقوط و صعود لیگ یکی‌ها هم باید مشخص شود، اما باید با تصمیم جدی فدراسیون فوتبال، یک تدبیر لازم در این باره صورت بگیرد تا مشکلی پیش نیاید و همه رضایت داشته باشند.

 

او ادامه داد: سه ماه است که هیچ مسابقه‌ای انجام ندادیم و تمرین نکردیم. در این شرایط درصد آسیب دیدگی بازیکنان هم بالا می‌روند. این را هم مطمئن باشید که امکان ندارد از ۵۰ نفری که عضو هر تیم هستند، جواب تست‌ها منفی نباشد. شک نکنید هر تیمی مبتلا به کرونا را دارد. اگر همه‌ی باشگاه‌ها مثل گل‌گهر تست خوبی از بازیکنان‌شان بگیرند، می‌بینید که جواب‌های مثبت بیشتری به دست می‌آید. نمی‌دانم فدراسیون فوتبال چه برنامه‌ای برای معتبر بودن تست باشگاه‌ها دارد.

مدافع گل‌گهر سیرجان اضافه کرد: اینکه می‌روند و در درمانگاه‌ها تست کرونا می‌دهند، اتفاق قشنگی نیست. واقعا دست آقای جواهری، مدیرعامل باشگاه ما درد نکند چون تمام شرایط را برای سلامتی اعضای تیم مهیا کردند تا ضرری به یک نفر هم نرسد و در سلامتی کامل بتوانیم کارمان را انجام دهیم.


علیاری عنوان کرد: بازیکنان لیگ برتری که باشگاه‌هایشان آزمایش درستی نمی‌گیرند، از جیب خودشان پول بدهند تا بهترین تست از آنها گرفته شود چون سلامت خودشان و خانواده‌هایشان در خطر است. مطمئنا تست ۱۰۰ هزار تومانی با تست یک میلیون تومانی متفاوت است. امیدوار هستم در این شرایط مشکلی برای گل‌گهر به وجود نیاید چون حیف است که این تیم آسیبی ببیند.

 

او تصریح کرد: یک هفته تمرینات ما تعطیل شده تا تست بعدی را از ما و آنهایی که در قرنطینه هستند، بگیرند و منتظر جواب باشیم. شاید از بین کسانی هم که در تیم‌ها گفته می‌شود کرونا ندارند، تست مثبت پیدا شود چون هر تیم ۵۰-۴۰ عضو دارد. امیدوار هستم کسانی که این بیماری را گرفتند، بهبود پیدا کنند و فدراسیون فوتبال هم تصمیم قاطعانه‌ای درباره لغو بازی‌ها و تعیین تیم قهرمان بگیرد. پدر و مادر ما بازیکنان مُسن هستند و سخت است در این شرایط با آنها در ارتباط باشیم. اگر بازی‌ها لغو نشود، همه‌ی ما لطمه می‌بینیم.

علیاری: کرونا گرفتم؟ از تمرین برمی‌گردم :: اقطاع نیوز:۲۰۲۰-۰۵-۲۵ ۲۳:۰۳:۰۰

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.