قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
روز شنبه نباید بدون ضدعفونی هیچ مدرسه‌ای بازگشایی شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

علت طلاق در زنجان ریشه یابی شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


علت طلاق در زنجان ریشه یابی شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، خدابخش مرادی نافچی ظهر چهارشنبه در جلسه کار گروه اجتماعی در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه دنیا و کشورمان درگیر بیماری کرونا است، گفت: در این شرایطی که داریم باید همه برای کاهش این بیماری دست به دست هم بدهیم و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه اقدامات فرهنگی و اجتماعی در راستای کاهش مشکلات و آسیب‌های اجتماعی نشأت گرفته از کرونا باید مد نظر قرار گیرد، اظهار کرد: باید سمن‌ها و خیریه‌ها در این زمینه فعال شوند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، گفت: باید روی مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی فکر شود و اقداماتی که در سال گذشته در بحث کاهش طلاق و آسیب‌های اجتماعی انجام نشده در سالجاری با جدیت دنبال شود.

نافچی تاکید کرد: طی سال گذشته سند مداخله طلاق در استان تهیه شد ولی تاکنون در این خصوص اقدامات خاصی انجام نگرفته و باید ارکان‌های ذی ربط برای سند برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه انگیزه طلاق در استان طی سالجاری افزایش یافته است، ابراز داشت: باید علت این امر دراستان ریشه یابی و بررسی شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، با بیان اینکه از دستگاه‌های بهزیستی، امور بانوان که متولی سند مداخله طلاق هستند گلایه دارم، افزود: باید سند مداخله طلاق عملیاتی شود.

نافچی با بیان اینکه ارگان‌های متولی سند مداخله طلاق باید هر کدام برنامه ریزی و هدف خود را تعیین کنند.

وی با بیان اینکه اقبال مردم استان نسبت به زدن ماسک به ۹۰ درصد رسیده است، افزود: همان طور که توانستیم رفتار مردم را نسبت به نزدم ماسک تغییر دهیم می‌توانیم در حوزه طلاق هم می‌توانیم رفتار سازی لازم را داشته باشیم تا این پدیده نامبارک کاهش پیدا کند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، گفت: کمیته صیانت از خانواده باید با فوریت، برنامه عملیاتی در خصوص طلاق را تدوین کرده و دفتر اجتماعی استانداری نیز سند مداخله طلاق را به‌روزرسانی کرده و نقش ادارات نیز برای مداخلات جدید تبیین و تعریف شود.

نافچی ابراز کرد: باید از ظرفیت‌های عزاداری و ایام محرم در راستای تحکیم و صیانت از خانواده استفاده شود و در تحقق این امر مهم دستگاه‌های اجرای تبلیغات اسلام، حوزه‌های علمیه نقش بسیار مؤثری دارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزعلت طلاق در زنجان ریشه یابی شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.